Radiomagn. TESLA K 204 SAFIR

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
VonBahnhof
Příspěvky: 110
Registrován: 11 led 2008, 01:00
Bydliště: Brno, hl.n.

#16 Příspěvek od VonBahnhof »

Zdravím
Mám prosbu. Nemá někdo, nebo nebyl by mi prosím někdo ochoten naskenovat schéma k radiomagnetofonu Tesla K204 Safír ? Již jsem se ho dost nahledal, ale jediné co jsem našel, tak na www.radiohistoria.sk ,kde je v celkem nečitelné kvalitě. Rád bych si ho pak vytiskl.
Velice by mi to pomohlo.
Děkuji

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#17 Příspěvek od EKKAR »

Mám oskenovaný manuál K-203 Diamant - dej mail, pošlu Ti ho, je to skoro stejná mašina.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
VonBahnhof
Příspěvky: 110
Registrován: 11 led 2008, 01:00
Bydliště: Brno, hl.n.

#18 Příspěvek od VonBahnhof »

Měl byste mít SZ. Děkuji

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#19 Příspěvek od EKKAR »

Máš to tam.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
VonBahnhof
Příspěvky: 110
Registrován: 11 led 2008, 01:00
Bydliště: Brno, hl.n.

#20 Příspěvek od VonBahnhof »

Děkuji :D

Uživatelský avatar
cezet
Příspěvky: 35
Registrován: 24 led 2010, 01:00

#21 Příspěvek od cezet »

Ako je mozne ze to robilo od kupy ja mam SAFIR a ide v pohode este teraz a oco vravil ze ked ho kupil tak fungoval od sameho zaciatku.Este nikdy nebol v oprave

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#22 Příspěvek od EKKAR »

Cezet, asi ses nikdy nesetkal s odfláknutým kouskem - čehokoliv, co? Já už jsem svou zkušenost popsal dřív, nebudu to opakovat. Prostě i za totality seděli ve výrobě jen lidi, kteří si občas potřebovali odskočit nebo jim bylo v práci blbě - případně se rozhodli zachovat se podle tehdy velmi dodržovaného hesla "Kdo nekrade denně aspoň hodinu, okrádá svou vlastní rodinu" a prostě si z linky odnesli tu a tam kus - ČEHOKOLIV, součástky byly dost úzký profil a pokud někdo dělal v elektronické výrobě a nechal se k vynášení přesvědčit, byl pro dost lidí jejich vítaným zdrojem. A někde se to holt projevit muselo a výstupní kontrola neodchytila nikdy všecko - ono to ani nejde, pokud se nemá 100% kontrolovat stav a funkčnost každého kusu. Což se ale zase v dnešní době díky automatizovaným měřicím stanovištím dá udělat poměrně snadno a taky se to často dělá...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#23 Příspěvek od EKKAR »

VonBahnhof - psal jsem SZ, nemůžu Ti poslat druhou půlku toho manuálu, máš plnou mailovou schránku, systém mi mail vrací z5 - a i s tím schématem, o které Ti asi nejvíc jde...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“