ZOH Vancouver - CANADA

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od ZdenekHQ »

Teď už o těch, co jedou domů.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#47 Příspěvek od Cust »

hokej byl snad jasný, ale co provedla čtverka na běžkách bylo super...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#48 Příspěvek od EKKAR »

Jestli byla štafeta na běžkách super, co potom je výkon Martiny Sáblíkové (zlato na 3km, bronz na 1,5km a zlato na 5km) ???
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#49 Příspěvek od Cust »

Sáblíková je našláplá a tak nějak se s úspěchem počítalo. Samozřejmě, že je to jeden z nejlepších výkonů českých sportovců na ZOH.
Hokejisti jsou marní a tvrdili o sobě, že jsou super.
Se štafetou nikdo moc nepočítal a dopadlo to super.

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#50 Příspěvek od BIPOLAR »

To nebyli jen naši hokejisté, takhle dopadli i Švédové a už vůbec nechci komentovat velkohubost zvláště Rusů. Všechny zápasy a zvláště na této olympiádě před čtvrtfinále, jsou úplně o ničem. Před čtvrtfinále můžete vyhrát 4x třeba ze skorem 30-0, ale pak narazíte na soupeře který se tam dostal s odřenýma ušima a když prohrajete jen o gol, tak je konec. Pokládám proto tento systém za absurdní a nespravidelný pro všechna mužstva. Musím blahopřát na Sovensko, měli větší štěstí.
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#51 Příspěvek od EKKAR »

Bipolar - myslíš, že skupiny "každej s každým", pak první s posledním křížem a nakonec nejlepší čtyři "na férovku" na 2 nebo na 3 vítězný zápasy by byl spravedlivější systém?? Určitě jo, ale nebylo by to tak atraktivní a divácky přitažlivý = nebyly by z toho v krátký době takový prachy...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#52 Příspěvek od BIPOLAR »

EKKAR - úplný souhlas, ale já jsem tím chtěl naznačit, že vítěz je velmi často ne zrovna ten nejlepší. Ono je to hlavně o štěstí, což se týkalo i našeho mužstva v Naganu a obou dalších vítězů na zimních OH :wink: .
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
Burajko
Příspěvky: 1803
Registrován: 21 srp 2009, 02:00

#53 Příspěvek od Burajko »

Kazdy sport je tak z 40% o stasti...a nahoda pomaha pripravenym :wink:
Už druhý krát strihám a furt je to krátke

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#54 Příspěvek od BIPOLAR »

Já už jsem blahopřál Slovensku k těm 40% štěstí a když ho budete mít 80%, tak vyhrajete OH. :lol: :lol: :lol: :wink: .
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#55 Příspěvek od kokun »

Tak ta mužská štafeta příjemně překvapila - každopádně "vypálila rybník" daleko lepším (z dlouhodobého pohledu) mančaftům :wink:
Sáblíková - super - ale jak píšete, od ní se něco podobného očekávalo. Podle mně bude sportovcem roku - a to ještě neskončil ani únor :roll:

Pro mně je posledních několik let zimním sportem č.1 - biatlon. S oblibou ho sleduju na čs. verzi EUROSPORTu.
V tomto směru, na ZOH, je pro mně největším překvapením Pavol Hurajt, který doposud ve SP nebyl nikdy do 10. místa - a tu hned 7., 5. a dokonce "bronzový".
Naturalizovanou rusku, která je slovenkou teprve 1 a 1/4 roku, moc nepočítám - i když ta přinesla Slovensku největší úspěchy, v podobě medailí :roll:

Jinak gratulace slov. hokejistům za postup přes Švédy :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#56 Příspěvek od BIPOLAR »

Kokune - pochopitelně souhlas. Možná že se teď mýlím, ale co se týče Kuzminové, tak po první střelbě nebyla mezi prvními 10 a po stojce byla na 14.místě ze strátou kolem 20. sekund ! Nejde mi pořád do hlavy, jak se mohla dostat přes Neunerovou která po druhé střelbě vedla a to šlo jenom o 2.5 km do cíle 8O . Potom ve stíhačce jí ta Němka jasně ukázala, kdo je rychlostně na tom lépe.
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
reese
Příspěvky: 116
Registrován: 06 led 2008, 01:00
Bydliště: Mostecko

#57 Příspěvek od reese »


Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#58 Příspěvek od Crifodo »


Uživatelský avatar
Burajko
Příspěvky: 1803
Registrován: 21 srp 2009, 02:00

#59 Příspěvek od Burajko »

Ja myslim .ze po hre s kanadou pojde SK-tym domov.... :cry:
Už druhý krát strihám a furt je to krátke

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#60 Příspěvek od BIPOLAR »

Tak to určitě ještě nepojede - bude hrát o bronz s Finskem :wink: .
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“