login

❓ Připomínky a dotazy pro administrátory a moderátory. Zde řešte problémy s přihlášením či heslem, můžete navrhnout otevření nové rubriky v diskuzním fóru či napsat případné připomínky k portálu nebo diskuzi.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Návštěvník

login

#1 Příspěvek od Návštěvník »

Zdravím Vás, mám dotaz, už nìjaký èas se nemùžu z mého poèítaèe pøihlásit do bastlírny. Po loginu mám aktuální stav: offline. Zkoušel jsem se pøihlásit z PC z práce a tam to bylo ok. Prosím o radu. Díky. Jsem uživatel elektron.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

Buďto jsi zlobil, nebo máš zakázány cookies
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Návštěvník

#3 Příspěvek od Návštěvník »

Nezlobil jsem, jak mám povolit cookies?

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

V úrovni nastavení ochrany windows sniž stupeň ochrany, případně je ve firewallu povol jen pro www.ebastlirna.cz.

Návštěvník

login

#5 Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem vypnul bránu firewallu ve windows a i v antivirovém programu avast. Nepomohlo to. Prosím poradte. elektron.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#6 Příspěvek od Raptor181 »

Treba skusit vypnut vsetky ochrany SP2 a prihlasit sa. Nieco ti blokuje pristup. FW mas povoleny na www.ebastlirna.cz ?
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Návštěvník

login

#7 Příspěvek od Návštěvník »

Tak už nevim, zkoušel jsem všechno. Pøihlásit se nejde. Asi pøeinstaluju comp! :?

Odpovědět

Zpět na „Provoz fóra“