2x Tesla Lotos za odvoz

Opravy, renovace, schemata historické techniky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
T505
Příspěvky: 63
Registrován: 18 úno 2009, 01:00
Bydliště: Brno

2x Tesla Lotos za odvoz

#1 Příspěvek od T505 »

Nabízím dva kusy TV Tesla Lotos za odvoz, nezkoušené vypadají kompletně až na nějaké lampy. Značka čím dřív tím líp, jinak jdou v dubnu do ekodvoru! pokud se někomu zdá za odvoz málo může nechat něco na pivo :) :) lokalita Brno

Uživatelský avatar
Davidsev
Příspěvky: 717
Registrován: 02 bře 2007, 01:00
Bydliště: Štatl

#2 Příspěvek od Davidsev »

Jestli si je nikdo nevezme, tak mám zájem. Ale předem říkám že skončí podobně jako ve sběrném dvoře.
Eletrika je sviňa, kope a neni vidět :hool:

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Tesla Lotos za odvoz

#3 Příspěvek od CZJKP1 »

T505 píše:Nabízím dva kusy TV Tesla Lotos za odvoz, nezkoušené vypadají kompletně až na nějaké lampy. Značka čím dřív tím líp, jinak jdou v dubnu do ekodvoru! pokud se někomu zdá za odvoz málo může nechat něco na pivo :) :) lokalita Brno
Bral bych, ale Brno a Praha jsou značně vzdáleny :D , zkus co řekne Radim Urbánek. Třebas by si je vzal.

Uživatelský avatar
T505
Příspěvky: 63
Registrován: 18 úno 2009, 01:00
Bydliště: Brno

#4 Příspěvek od T505 »

Davidsev píše:Jestli si je nikdo nevezme, tak mám zájem. Ale předem říkám že skončí podobně jako ve sběrném dvoře.
Tak vykuchat to a hodit do šrotu umím taky, sem myslel že by si to vzal někdo aspoň na náhradní díly...
Přílohy
P7010039.jpg
(40.32 KiB) Staženo 99 x

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od CZJKP1 »

T505 píše:
Davidsev píše:Jestli si je nikdo nevezme, tak mám zájem. Ale předem říkám že skončí podobně jako ve sběrném dvoře.
Tak vykuchat to a hodit do šrotu umím taky, sem myslel že by si to vzal někdo aspoň na náhradní díly...
Já do sbírky, ale problém jsem vypsal více.

Uživatelský avatar
Davidsev
Příspěvky: 717
Registrován: 02 bře 2007, 01:00
Bydliště: Štatl

#6 Příspěvek od Davidsev »

Tak to nenabízej a odvez to do zmole :idea:
Eletrika je sviňa, kope a neni vidět :hool:

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od Lukas-Peca »

Proč by to měl vyhazovat, je to od vzhledu zachovalé a někdo si to určitě vezme. Co se dneska vyhodí, to bude za pár let chybět.
T505: Jestli máš nějakou modernější ČB televizi, tak ji zkus připojit k obrazovkám, aby se vidělo, v jakém jsou stavu.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od CZJKP1 »

Lukas-Peca píše:Proč by to měl vyhazovat, je to od vzhledu zachovalé a někdo si to určitě vezme. Co se dneska vyhodí, to bude za pár let chybět.
T505: Jestli máš nějakou modernější ČB televizi, tak ji zkus připojit k obrazovkám, aby se vidělo, v jakém jsou stavu.
Souhlasím.........

Ale jak říkám, bral bych to ale nemám se jak do brna dostat...

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#9 Příspěvek od konosuke »

za odvoz a případnou flašku daruji čb TV 31 cm Tesla 4157 AB daria 220/12V, červená skříňka, zapojení stejné jak minitesla 4156 AB, donedávna plně funkční, opravitelná, pálí pojistky ve zdroji, chybí prutová anténa, schémátko a návod mám
viz také:
http://www.oldradio.cz/tvp.htm
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od CZJKP1 »

konosuke píše:za odvoz a případnou flašku daruji čb TV 31 cm Tesla 4157 AB daria 220/12V, červená skříňka, zapojení stejné jak minitesla 4156 AB, donedávna plně funkční, opravitelná, pálí pojistky ve zdroji, chybí prutová anténa, schémátko a návod mám
viz také:
http://www.oldradio.cz/tvp.htm
Kdyžtak -
viz také:
http://www.oldradio.cz/ts4157.htm

To je o něco lepší!!! :D :D

Odpovědět

Zpět na „Opravy a restaurování starých elektropřístrojů“