PERENDEV - magnetický generator

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od Jirka »

Crifodo píše:2010-04-04, 08:13:41
Armáda by si to pronajala za dvojnásobek ceny... , státní zakázka. :D
*****

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#47 Příspěvek od Crifodo »

Armáda je občas sledována politickou opozicí a zpravidla dbá na funkčnost toho, co pořizuje, až na malé výjimky které pak vedou k personálním šachům (Štefka). Že by pronajala leštěné prdy z Photoshopu, bych se dost divil.

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#48 Příspěvek od bastliar »

Ešte by sa mohlo stať po prenajatí ( UZATVORENÍ ZMLUVY ) a zaplatení príde upozornenie, aby to fungovalo, treba ešte takú nepodstatnú drobnosť, pripojiť ten generátor ku sieti ( ako "zálohu" ... ) ostatné si treba dohodnúť s elektrarňami. Nakoniec by vyšlo najavo, že vo vnútri je elektromotor, zotrvačník a generátor.
Ešte, že je tá nájomna zmluva päť ročná a pravdepodobne nevypovedateľná, ak opomeniem sankcie, neskôr vymožitelné exekútorom :roll: ale nebudem špekulovať.

To už radšej práve zavádzaný jadrový reaktor s postupujúcou vlnou využívajuci U238 aj keď zo "štipkou" 235-ky. Produktom premeny je síce plutonium, ktorého je na svete už tak dosť, ale radšej uran využiť takto ako do priebojnej tankovej municie. Už len presvedčiť starostu a miestnych poslancov :) a to čo zostane na konci prememny odpredáme do iranu :)
:arrow: http://blog.etrend.sk/robert-mistrik/20 ... y-reaktor/

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od Jirka »

Crifodo píše:2010-04-04, 12:17:1
:D Kdepak, opozice dělá hip hop, až když se to provalí a to už bývá pozdě. Namátkou .... padáky, modernizace tanků, letadla, obrněnci ...
*****

Uživatelský avatar
vladymks
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2009, 01:00

#50 Příspěvek od vladymks »

Vidím že tady už to zase přešlo do politiky :D

Tak k tématu. Na toho Perendeva jsem viděl plány a jsou dost složité. Hlavně umístění magnetů je pod různými úhly a v různé vzdálenosti.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#51 Příspěvek od Maskot »

Copak plany ty jiste k videni jsou,ale videl jsi to i v chodu a ne jen na youtube?

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#52 Příspěvek od Andrea »

vladymks píše:Tak k tématu. Na toho Perendeva jsem viděl plány a jsou dost složité. Hlavně umístění magnetů je pod různými úhly a v různé vzdálenosti.
Klidně můžou mít i každý jinou barvu a nic to nezmění na tom, že je to podvod.

Uživatelský avatar
vladymks
Příspěvky: 2
Registrován: 05 bře 2009, 01:00

#53 Příspěvek od vladymks »

Maskot píše:Copak plany ty jiste k videni jsou,ale videl jsi to i v chodu a ne jen na youtube?
V chodu jsem to neviděl ale na druhou stranu pochybuji že pokud to někomu chodí bude s tím lézt na veřejnost.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#54 Příspěvek od Maskot »

Tak to mi hlava nebere,plany jsou k videni,hotove zarizeni ne,tady neco nejak nehraje.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#55 Příspěvek od Sendyx »

Jasně, tajné služby každého okamžitě sejmou. Je to peklo být vynálezcem, já onehdá potkal na dvorku agenta uhelné lobby převlečeného za potkana. Ale odhalil jsem ho, byl umazaný od šlámu.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#56 Příspěvek od Crifodo »

vladymks píše:Na toho Perendeva jsem viděl plány a jsou dost složité.
Já jsem viděl plány na přechod lidstva ke komunismu, zkonstruoval to nějaký Vladimír Uljanov. Složitý to bylo, o tom hovořil jistý soudruh Jakež ("to není jednoduchý proces, soudruzi, není! a ne každý se v tom dost vyzná".)

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#57 Příspěvek od Crifodo »

vladymks píše:V chodu jsem to neviděl ale na druhou stranu pochybuji že pokud to někomu chodí bude s tím lézt na veřejnost.
ne, chodí jim to, tak to v kontejneru 1,6 x 1,2 x 1,4 m nabízejí do pronájmu, ukradení vynálezu číňanama a plagiátorství se nebojí, protože na dveřích je koncák, který signalizuje panu Perendevu do Hlohovce (nebo Ženevy), že má dálkově zničit zařízení. :wink:
Proti tomu bylo opajcování MiGu přelétnutého do Japonska hračkou :D
Jaktože ti Perendev ukázal plány, když pochybuješ že to pustí do světa?

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#58 Příspěvek od Sendyx »

No nic, kdyby měl Voloďa Ivanovič tenkrát možnost pronájmu takových skvělých kontejnerů, tak by se nemusel zdržovat elektrifikací a už kolem roku 1931 by měli všichni blahobyt :lol:

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#59 Příspěvek od helios »

No, vážení sympatizanti a dôverovači perendeva.
Zahral som sa dnes trochu na detektíva a musím konštatovať, že tá ich slovenská stránka nie je až tak originálna. Na webe sa dajú nájsť aj iné, podobné stránky:

http://pesn.com/2007/02/18/9500457_Perendev_update/

http://peswiki.com/index.php/Directory: ... _%28Ltd%29

http://freeenergynews.com/headers/archi ... an-Mar.htm

A komu by ani toto nestačilo, dal som fotku toho "dieselPerendeva" do vyhľadávača obrázkov TinEye, a je zaujímavé, kde na webe sa všade vyskytuje:
http://www.tineye.com/search/aea7473898 ... 3972e912dc

Vrazte svoje úspory radšej do dovoleniek alebo priateliek, je to istejšia a príjemnejšia investícia... :lol:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#60 Příspěvek od bastliar »

Keď už podvody tak vo veľkom, najlepšie medzinárodne, nech tom má punc dôveryhodnosti, chlapci a dievčatá od herbalife sa môžu učiť, alebo to bolo opačne.
Alebo v dnešnej premultimedializovanej dobe už nie je cool naplácať sci-fi na papier, keď tu máme you tube, Jules G. Verne by sa asi v hrobe obracal.

Najlepšie to vystihuje nižšie uvedené video. Je očividné, že to má externý pohon, zatiaľ čo ten magnet kladie odpor proti preklopeniu a v podstate zastaví ten cyklický pohyb. S miernym nadnesením mi to trochu pripomína "brzdný" efekt u bicykloveho dynama.
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=foP-SYEY ... r_embedded#

Aj tak je za tým radikálna odnož greenpeace, čoby odporcovia jadrovej energie, ktorý spojili svoje sily s ultraradikálnou odnožou zástancov a lobistov uranovej jadrovej energie, aby spoločnými silami zbrzdili výstavbu fuzneho reaktoru ITER :wink:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“