Siemens c35 - vypíná se

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
vedek
Příspěvky: 39
Registrován: 07 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blansko

Siemens c35 - vypíná se

#1 Příspěvek od vedek »

Ahoj všem, nova baterie, plně nabitá, někdo zavolá, mobil zazvoní a vypne.
Po novem zapnutí hlásí plnou baterii. Při dalším zavolání opět vypne. Poraďte co s ním, dík.

Uživatelský avatar
petyrekk
Příspěvky: 74
Registrován: 09 bře 2005, 01:00

#2 Příspěvek od petyrekk »

Buď je vadná baterie,někdy jsem musel reklamovat i dva kousky,nebo jsou v telefonu znečištěny kontakty na připojení baterie. 8O

Uživatelský avatar
vedek
Příspěvky: 39
Registrován: 07 říj 2005, 02:00
Bydliště: Blansko

#3 Příspěvek od vedek »

Baterie je v pohodě, jinde funguje. Kontakty jsem prohlédnul, vyčistil a nic.

Uživatelský avatar
petyrekk
Příspěvky: 74
Registrován: 09 bře 2005, 01:00

#4 Příspěvek od petyrekk »

Jestli jsou na C35 konektory pro baterii odnímatelné od DPS,je potřeba telefon rozebrat a vyčistit i dosedací plochy na desce.V několika případech mi také pomohlo vyčistit desku telefonu použitím ultrazvukové vany.Mohla by to také být chyba firmware telefonu.Ještě mě napadla jedna věc.Zkontroluj připojení antény,při znečištěném kontaktu na desce by telefon mohl mít větší odběr a mohlo by to způsobovat vypínání telefonu.Samozřejmě by ovšem kolísala i síla signálu. 8O

Uživatelský avatar
standa
Příspěvky: 38
Registrován: 12 čer 2003, 02:00
Bydliště: Tøebíè

Re: Siemens c35 - vypíná se

#5 Příspěvek od standa »

Tohle mi dìlal Siemens M35.Byl ještì v záruce.Vadný VF zesilovaè.Alespoò tak bylo uvádìno ve záruèní zprávì.

edtn

Re: Siemens c35 - vypíná se

#6 Příspěvek od edtn »

Mam rovnaky problem, pomohla by mi schemicka. Najde sa u niekoho ??

Návštěvník

#7 Příspěvek od Návštěvník »

Vadny PA Vf zesilovac ( plechova kosticka nahore), pri cene mobilu oprava nerentabilni .

Uživatelský avatar
EdizonTN
Příspěvky: 11
Registrován: 14 lis 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

edtn

#8 Příspěvek od EdizonTN »

to je mi jasne, ale kedze som si este nedavno opravoval Siemens tehlu S3, rad by som aj tento. Co ta schema, najde sa?

Uživatelský avatar
toom
Příspěvky: 327
Registrován: 17 zář 2004, 02:00

#9 Příspěvek od toom »

Kdyz napises kam, tak Ti muzu poslat servisni manual, ale nevim, jestli k necemu bude, je tam jen blokove schema a jeste necitelne :(

Uživatelský avatar
jpsartre
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2005, 02:00

#10 Příspěvek od jpsartre »

Zaměř se na ten VF zesilovač, je to jejich častá závada.

Uživatelský avatar
EdizonTN
Příspěvky: 11
Registrován: 14 lis 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od EdizonTN »

toom píše:Kdyz napises kam, tak Ti muzu poslat servisni manual, ale nevim, jestli k necemu bude, je tam jen blokove schema a jeste necitelne :(
No mozes skusit na mail: edizontn@gmail.com
Pokial je to vacsie, tak mozno aj tu v uploade to nechaj...
Diky...

Návštěvník

#12 Příspěvek od Návštěvník »

zkus se podivat na www.siemensmania.cz v sekci servisni schemata najdes podrobna schemata na skoro vsechny siemense :)

MirekD

#13 Příspěvek od MirekD »

Mì se takhle vypíná stará Motorola D520, baterie v jiném telefonu funguje. Když ji pøemostím kondem 1000 uF (470 uF nestaèí), tak je vše v poøádku, citlivost i výkon jak má být, porovnáno s jiným v místì s velmi slabým signálem. Na té desce ale bohužel žádný vyschlý kond není, alespoò z tìch viditelných. A ten pøídavný se dovnitø nevejde. :-((( Ale s ním to chodí naprosto bezvadnì.
Chybou kontaktù to není, funguje to, i když je ten kond pøímo na baterce.
Tak leda bych ho nosil pøivázaný zvenku. Není uvnitø nìjaký ukrytý kond, který by byl vyschlý?

Uživatelský avatar
PepoV6
Příspěvky: 2
Registrován: 16 čer 2006, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#14 Příspěvek od PepoV6 »

Je to na 100% VF zosilovač. Keď ho odpájkuješ a mierne zatlačíš zo spodku na stred, tak zistíš že je prasknutý. Ako náhradný diel je ho takmer nemožné zohnať, nemajú ho ani v autorizovanom servise.

Uživatelský avatar
stanimir
Příspěvky: 294
Registrován: 08 led 2005, 01:00
Bydliště: u Č.B.

#15 Příspěvek od stanimir »

No jestli je to tahle http://www.autotopcentrum.cz/cross/Full ... ode=siec35 tak tu tady mají ale za tu cenu se dá sehnat celej telefon.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“