DVD mech.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

DVD mech.

#1 Příspěvek od milin »

Zdravím,nema někdo skušeností DVD vypal. ASUS . je dobrá ? dik

Uživatelský avatar
Miradim
Příspěvky: 207
Registrován: 29 říj 2005, 02:00

Re: DVD mech.

#2 Příspěvek od Miradim »

milin píše:Zdravím,nema někdo skušeností DVD vypal. ASUS . je dobrá ? dik
Podle mého názoru je to dobrá vypalovačka.Já mám model ASUS 1608P2S a nemohu si jí vynachválit. Čte a vypaluje všechna media i DVD-RAM.

Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

#3 Příspěvek od milin »

mam přesně stejný typ ,ktere media jsou pro ni vhodnější + nebo - dik

Uživatelský avatar
Miradim
Příspěvky: 207
Registrován: 29 říj 2005, 02:00

#4 Příspěvek od Miradim »

milin píše:mam přesně stejný typ ,ktere media jsou pro ni vhodnější + nebo - dik
Této mechanice je to jedno.Bere jak+ tak-.Nepozoroval jsem žádný rozdíl i když někdo tvrdí,že + jsou o něco rychlejší.Já jsem nic takového nepozoroval.Vybírat + nebo - jedině v tom případě na čem se potom takto vypálené DVD bude přehrávat.Některé DVD přehrávače obě normy nepodporují.Jinak tato mechanika si udělá sama test a potom sama zvolý rychlost vypalování.Stalo se mě že u některých DVD-R 8X mě vypalovačka pálila rychlostí i 12X a nebo u některých DVD-R 8X pálila pouze rychlostí 4X.Zatím se mě nestalo že bych něco nevypálil.Doporučuji kupovat kvalitnější média.Já preferuji zn.Verbatim.
Naposledy upravil(a) Miradim dne 19 čer 2006, 15:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
paveltl
Příspěvky: 572
Registrován: 11 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Domažlice

#5 Příspěvek od paveltl »

milin píše:mam pøesnì stejný typ ,ktere media jsou pro ni vhodnìjší + nebo - dik
Mám ji doma taky, pálil jsem pro zkoušku na více znaèek (Verbatim, Emtec, TDK, Samsung, Imation, Sencor, noname ....) I když osobnì preferuji Verbatimky nikdy jsem nemìl problém se žádnou znaèkou.
Co se týèe +/- je to jedno, nevšiml jsem si rozdílu. Preferuji ( - ) spíš ze zvyku, ale když mi dojdou klidnì kupuji i ( + ) a nevidím v nich rozdíl.

Uživatelský avatar
milin
Příspěvky: 740
Registrován: 23 zář 2005, 02:00
Bydliště: SM

#6 Příspěvek od milin »

paveltl píše:
milin píše:mam přesně stejný typ ,ktere media jsou pro ni vhodnější + nebo - dik
Mám ji doma taky, pálil jsem pro zkoušku na více značek (Verbatim, Emtec, TDK, Samsung, Imation, Sencor, noname ....) I když osobně preferuji Verbatimky nikdy jsem neměl problém se žádnou značkou.
Co se týče +/- je to jedno, nevšiml jsem si rozdílu. Preferuji ( - ) spíš ze zvyku, ale když mi dojdou klidně kupuji i ( + ) a nevidím v nich rozdíl.[/ quote] Dik za radu milan

193.86.226.163

Re: DVD mech.

#7 Příspěvek od 193.86.226.163 »

spatne skusenosti mam.nevydrzela mi vic jak 825 kusu. navic se po case stracely data i na verbatim! mam NEC a drzi i po 1612 kusech furt stejne:-)

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“