DVD_Mustek v600 RZ > mechanika

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sphere
Příspěvky: 7
Registrován: 02 čer 2006, 02:00

DVD_Mustek v600 RZ > mechanika

#1 Příspěvek od Sphere »

Zdravím všechny, rozdělal sem tohle dvd a co mě překvapilo byla dvd mechanika připojená standartním ide kabelem.Hned mě napadlo skusit jí vyměnit za mechaniku co mám v poč., když sem přístroj zapnul, tak sem se nestačil divit, šlapaloto uplně bez problému...Celou noc sem přemýšlel nad tím jak přístroj připojit k počítači a virtuální machanikou emulovat tu co byla v dvd.Moje představa je asi taková: ide patici na desce v dvd projit do ide v poč. na kterém by byl výstup virtuální mechaniky. Lze přesměrovat vstup/výstup scsi mechaniky na ide? :arrow: díky za jakýkoliv tip

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

To samozrejme fungovat nemoze. DVD mechaniku by si mohol emulovat akurat tak nejakym procesorom, ale musel by byt aspon 16-bitovy a dostatocne rychly...
Ked si chces video z PC pustat na TV, tak pouzi graficku kartu s TV vystupom.

Uživatelský avatar
Sphere
Příspěvky: 7
Registrován: 02 čer 2006, 02:00

#3 Příspěvek od Sphere »

rnbw píše:To samozrejme fungovat nemoze...
Machanika vtom dvd je přece standartní dvd mechanika jako třeba v poč. kterou kterou emulovat lze (Daemon Tools, Alcohol..), jde jenom oto jak přemostit scsi virual drive na realnou ide patici počítače.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Ta emulacia neemuluje ziadny hardware - len sa to tvari ako opticka mechanika z pohladu operacneho systemu.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “