Jeden z mých dopisů dříve slavné Vitaně

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

Se Ti divím, že se s takovýma vůbec zahazuješ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od ZdenekHQ »

Protože mě to štve, co se tady děje. Samej polotovar, prášek, náhražka a do toho ještě prasí ty nejzákladnější recepty. A "servis pro zákazníky" slouží t k tomu, aby dělal ze zákazníků blbce ve stylu "když Vám to nevoní, tak to nekupujte"...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Split
Příspěvky: 762
Registrován: 02 pro 2006, 01:00
Bydliště: Komárno

#18 Příspěvek od Split »

Zdenek a nuti ta niekto aby si tie tovary kupoval?
Vsetko co sa da pokazit sa raz pokazi.

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od drabek06 »

Přesně tak ! Nechutná, nechceš ? NEKUPUJ TO a nezajímej se o to ! Nikdo Ti to nenutí. Ono koupit a pak pindat umí každej :wink:

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#20 Příspěvek od Crifodo »

nedá se říct, že bych kulinářství odbýval, ale nějakou vitanu nepotřebuju tak dlouho, že už ani nevím jak dlouho. Vaření s chemikáliemi Vitana (i kdyby nebyly ojebávané) je hodně low-level hra.

Uživatelský avatar
Split
Příspěvky: 762
Registrován: 02 pro 2006, 01:00
Bydliště: Komárno

#21 Příspěvek od Split »

ono podla mna su tie listy zbytocne...prevazuje nazor vacsiny a to ci to ludom chuti alebo nie sa odraza na tom ci to potom este ludia kupuju a ci sa to vobec objavuje na pultoch... myslim si ze jeden list od rozhorceneho uzivatela im nespravi taku skodu, ako ked si velky retazec super hyper mega tutti frutti marketov nebude chciet viac to svinstvo objednavat od vyrobcu...
Vsetko co sa da pokazit sa raz pokazi.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jste blbci - Vitana byla klasika českého vaření, stejně jako Plzeň je (a pomalu už taky "byla") klasika českého piva. Když nějaká babka kořenářka napíše na svůj pytlík s kořením hovadinu, je to její věc, ale tahle firma má podle mě morální povinnost udržovat určité hodnoty. A když je otec vůl a nechá si srát na hlavu, co potom má říct svým dětem ? Že to "tenkrát" bylo normální, nechat beze slova dok*rvit všechno, co se dalo a neozvat se ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Vogon
Příspěvky: 1618
Registrován: 14 kvě 2009, 02:00
Bydliště: Brno

#23 Příspěvek od Vogon »

Češi obecně jsou prasata co spasou doslova všechno a neozvou se.
Pak si taky u nás potravinářský koncerny víc dovolují. On je sakra rozdíl mezi deseti tunami kokosovýho oleje a deseti tunami mléčnýho tuku v čokoládě. Nebo tmavé pečivo nastavované kukuřičným sirupem.
Rozdíl mezi tím co se prodává pod stejným názvem ve Francii nebo Německu a u nás je takovej, že jsem se musel dvakrát dívat na obal jestli je to pravda.
Čím víc lidí bude remcat že se to ojebává tím míň nás budou krmit amarouny.
Zdenek má pravdu, tím že si to nekoupím nikomu nic podstatnýho nesdělím. Tím že budu remcat, je alespoň přinutím k zamyšlení. Obecně se dodržuje v potravinářství standard, že když výrobek odmítnou 4% z testu, stáhne se z trhu... a nebo se prodá na východ.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#24 Příspěvek od Crifodo »

Morální povinnost...
Já si pořád nějak nemůžu vzpomenout, jaké hodnota kdy Vitana reprezentovala. Pamatuju si na pytlíkovky Vitana od Kčs 1,30 po Kčs 5,- (rajská až gulášová) a na knedlíky a bábovky v prášku a polévkové katalyzátory temně hnědé barvy, ale taky si pamatuju že už tehdy babiččiny ekvivalenty pokrmů tehdejší Vitanu na místě zahanbily, o člověku který by měl kulinářství jako hobby nemluvě.
Ten princip ozvat se, když mě něco(někdo) sere, s tím souhlasím, jen si nejsem jist jestli v tomhle případě bojuješ za ten správnej erb. Ony ty průmyslové polotovary a dochucovadla vždycky, už z principu musí být ojebané, protože na ně tlačí nutnost ekonomičnosti a trvanlivosti(=chemické stabilizace). :(

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ono mě těch bojišť už moc nezbývá, tak beru, co je. Taky doufám, že jsem nikoho neurazil oslovením "blbci", pokud ano, tak se mu omlouvám. Ovšem strkat hlavu do písku moc neumím, to mě ji spíš budou muset useknout.

Pokud chci ekvivalent totálního humusu, tak potom téměř vše od H*mé. Proti nim je Vitana luxus. Tam už to došlo tak daleko, že to naše dítě při pohledu na dětskou výživu od H*mé prchá pod postel, zatímco jednoduchou polívku alá brambora, mrkev, brokolice a trochu soli zbaští (jak často říkám) i s talířem.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#26 Příspěvek od Crifodo »

ZdenekHQ píše:Ono mě těch bojišť už moc nezbývá,
něco by se přece našlo
Včera jsem se dozvěděl, že kvůli nárůstu tzv. slunečních elektráren (zničená zemědělská půda, za dobu své životnosti v našich podmínkách stěží vrátí tolik energie, kolik bylo spotřebováno na jejich výrobu, instalaci a zapojení a navíc nikde neexistují žádné povinné fondy na nápravu jimi způsobených škod, tedy na demontáž, obnovu půdy a likvidaci panelů) budeme na každou MWh od Nového roku připlácet 600 Kč místo dosavadních 160 Kč. Odměnou za zvýšení ceny energie o cca 0,50 Kč/kWh nám bude snížená stabilita sítě...

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já se obávám, že zatímco návod na pytlíku lze opravit, tak tenhle pr*ser, kterej se mě mimochodem hodně dotýká, jen tak napravit nepůjde...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mimochodem a lehce bokem - hyper-super mají v letácích třeba "Moravská klobása" a přes to nápis "Vyrobeno v České republice". Buď tedy mají zákazníky za blbce, že neví, kde je Morava (nakonec Moravská klobása se dá vyrobit i v Kladně, proč ne ? ), nebo je to předzvěst toho, že by to tak taky brzy nemuselo být, jen co v Číně vymyslí nějakou "náhradu".
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#29 Příspěvek od rnbw »

Ked sa Slovakia chips mozu vyrabat v CR a Madarsku...

Uživatelský avatar
Split
Příspěvky: 762
Registrován: 02 pro 2006, 01:00
Bydliště: Komárno

#30 Příspěvek od Split »

je to boj proti veternym mlynom...mozno ze Zdenek je jedinym ktory si dovoli remcat na nich ale co z toho? Jeden nespokojny zakaznik? No co mame statisice dalsich

a konieckoncov myslim si ze Vitana ako podnik a jej pochabe vyrobne produkty je slabym odvarom oproti tomu ake sluzby zacali poskytovat firmy a podniky ktore by mali tiez reprezentovat iste moralne hodnoty...
Vsetko co sa da pokazit sa raz pokazi.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“