Koupě multimetru

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zimi
Příspěvky: 6
Registrován: 29 bře 2006, 02:00
Kontaktovat uživatele:

Koupě multimetru

#1 Příspěvek od zimi »

Zdravím
Chtel bych koupit multimetr, a chtel bych se zeptat jaky znacce se vyhnout popr. jakych parametru si mam vsimat a pod jaky rozsahy bych uz nemel jit asi nejaky typ umoznujici mereni C.
Nemelo by se jednat o nic specialniho neco z levnejsich vod tak do 1000kc. Tak poradte dik, nebo napiste co pouzivate vy.

Uživatelský avatar
urbanek
Příspěvky: 556
Registrován: 01 kvě 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od urbanek »

Používám Mastech MY-68. Mám ho už 5 let a jsem plně spokojen. Nevím ale jestli se ještě vyrábí. Tehdy stál cca 1500,-

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od rezis »

Mám už dlouho RANGE RE330B měří i kapacity, frekvenci a střídu. Má automatickou i rucní volbu rozsahu. Hodl pro podrzeni hodnoty na displeji i po odpojeni. umi merit rozdil a hlavne ted ma cenu kolem 5 stovek. jedina nevyhoda je ze mam male baterky. PS jestli si ho nekdo koupite dejte vedet jestli jste spokojeni
Naposledy upravil(a) rezis dne 09 črc 2006, 20:56, celkem upraveno 1 x.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#4 Příspěvek od MetalGod »

rezis píše:Mám už dlouho RANGE RE330B měří i kapacity, frekvenci a střídu. Má automatickou i rucní volbu rozsahu. Hodl pro podrzeni hodnoty na displeji i po odpojeni. umi merit rozdil a hlavne ted ma cenu kolem 5 stovek. jedina nevyhoda je ze mam male baterky
Kde se dá koupit???
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#5 Příspěvek od rezis »

Našel jsem ho na www.ivo-pt.cz/multimetry-zkousecky-b13.htm jinak ja ho mam z www.hadex.cz ale tam uz ho nemají.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
brukker
Příspěvky: 38
Registrován: 08 úno 2006, 01:00
Bydliště: Záhorská Ves

multimeter

#6 Příspěvek od brukker »

V poslednej PE i na WWW.stavebnice.sk je šikovný merák za 299 sk. Kúpil som ho a som s ním spokojný.Má bežné rozsahy +capacity, frekvencie,test tranzistorov a diod,prezvoňovanie,odpory,teploty /s čidlom.
bkk

Uživatelský avatar
valla
Příspěvky: 614
Registrován: 12 úno 2006, 01:00

#7 Příspěvek od valla »

ja mam mastech M 3900

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“