Acer 5235 - Win 7.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#16 Příspěvek od Standa99 »

Pokud to máš ofiko (učebnice), tak by nebylo špatné si u nich tohle přečíst.
http://www.autoskola-vogel.cz/podpora.php

Autoškola Testy Demo 3.0 je multiplatformní software (Windows, Mac OS X, Linux), který nahrazuje předchozí bonusový CD-ROM Testy 2010. Je ke stažení zdarma včetně návodu, požadavků na operační systém a počítač. Umožňuje první seznámení s touto aplikací, rozsah otázek, z nichž sestavuje testy, je však omezen a neumožňuje průběžnou aktualizaci obsahu a aplikace. Plnou verzi získáte vyplněním registračního čísla, které získáte zdarma při koupi kterékoli nové autoškolské učebnice Vogel, nebo si jej můžete koupit v oddíle Učebnice a testy na těchto webových stránkách. Pokud jste uživateli předchozích verzí 2.4 a 2.4 (1. 6. 2010), doporučujeme odinstalovat ji a přejít na verzi 3.0, protože k verzi 2.4 už nebudou k dispozici další aktualizace.

Proč se tady řeší furt nějaká kompaktibilita!!!

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#17 Příspěvek od rezis »

Pokud jsem pochopil tak on má 64bitový systém a program je 32bitový....
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Romanky1
Příspěvky: 136
Registrován: 26 pro 2007, 01:00
Bydliště: Jihlava

#18 Příspěvek od Romanky1 »

1) U zástupce programu na ploše stiskni pravé tlačítko myši a ve výběru zvol volbu Kompatibility a tam nastav kompatibilitu s Windows XP SP3 nebo SP2. Potom zkus znovu spustit ten program. Pokud není program zkompilován jen pro starou verzi woken (s vazbou na její knihvny), tak to na 100% pomůže.


Toto jsem zkousel,, jeste jsem nepochopil rozdil mezi x64 a x86 , ted prave na jiny PC instaluji Win7. a tam bylo na vyber.Ja mam na novym
x86. Ja zkousim na jiny PC x64, pokud to pojede tak ten novy ntb preinstaluji na x64. protoze mam obavy kdybych tam dal XP ze budou problemi s ovladaci. Je to ntb pro dceru a uz se ve XP vyzna,ted kdyz ji neco nepujde tak bych stale neco resil v Win7 home premium.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#19 Příspěvek od Standa99 »

Kompaktibilitu budu používat u softu, který je starý, nová verze nikdy nebude, náhrada za něj taky není a tím pádem mi nic jiného nezbývá. Podle takových názorů snad budu nastavovat kompaktibilitu i pro 32-bitový Office 2010?
Jenže výrobce tohoto softu vydal záplatu (pro 64-bit systémy) už na verzi 2.4 a nyní je k dispozici verze 3.0, která bude mít vše potřebné. Tak proč se pitvat se starými verzemi, když to nové vyřešily.

A když už je nejhůř, tak je jednoduší rozjet "Windows XP Mode" (jen na určitých verzích), kde běží vše, co na WinXP funguje. Mě v XP modu pod Win7 64-bit jede i skener, který má poslední ovladač pro XP 32-bit. Naskenuju, hodím do nasílené složky a pod Win7 zpracuju.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#20 Příspěvek od Cust »

Standa99 mimo jiné píše:A když už je nejhůř, tak je jednoduší rozjet "Windows XP Mode" (jen na určitých verzích), kde běží vše, co na WinXP funguje. Mě v XP modu pod Win7 64-bit jede i skener, který má poslední ovladač pro XP 32-bit. Naskenuju, hodím do nasílené složky a pod Win7 zpracuju.
Není pak lepší používat jen XP a na Win7 se úplně vykašlat?

Uživatelský avatar
Romanky1
Příspěvky: 136
Registrován: 26 pro 2007, 01:00
Bydliště: Jihlava

#21 Příspěvek od Romanky1 »

Neco na tom bude! Tak jsem to zkusil na jinym ntb jak instalaci X64 tak X86 a jede to v obouch verzi. Tak nevim proc to nejede na tom novym.
No to je jedno ted.
Rad bych si nechal tedy poradit ohledne, jak tedy mam provest to ze bych ty original Win7 dal pryc, a rad zkusil nainstalovat to mam na cd. Ale problem je ze Acer ma rozdeleny HDD a na partion 3. boot instalace Win7, kdyz se to sesype. Kdyz dam format tak o to asi prijdu a uz to asi neudelam nikdy jak to bylo od vyrobce Acer upresnuji Acer eRecovery Management.
A co mam HDD tak tam nepasuje abych to obesel a vyskousel. Poradi jestly
to partion jde nejak zalohovat abych to popripade vratil zpet, ja myslim ze to az takovej vliv na zavadu neni, jde o to ze kdyz by se to sesypalo tak bych pouzil cd a ze by to uz nebotovalo s HDD jak predtim. Vim ze je to vyhoda na obnovu Win7 bez cd.CD rom to ma tak neni asi co resit, nekdo rikal ze mozna ani nepovoli format HDD aby partion 3 se smazal.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#22 Příspěvek od Maskot »

S Acerem zkusenosti nemam,ale co jsem mel cest,tak u vseho byla moznost prave pomoci toho skryteho vypalit bud CD ci DVD(nekdy i nekolik) se zalohou systemu.Pak s tim muzes dat disk do stavu jako byl od vyrobce.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#23 Příspěvek od Cust »

Moje zkušenost s Acerem - po instalaci a spuštění vist tam naskákalo spousta programů včetně toho manageru.
Následoval fdisk, format a instalace klasických w xp a byl klid...

Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#24 Příspěvek od czatlantis »

Cust píše:Následoval fdisk, format a instalace klasických w xp a byl klid...
Jo podobně :-)

Uživatelský avatar
Romanky1
Příspěvky: 136
Registrován: 26 pro 2007, 01:00
Bydliště: Jihlava

#25 Příspěvek od Romanky1 »

Dekuji nejak se stim poperu, ale to me ceka az nakonec kdyz to nepujde, zatim jsem Volal do Vogel a tak jsem jim rekl svuj problem, a chtely po me
uctenku ze jsem koupil starsi verzi, takze to dopadlo tak ze mi poslou postou registraci na verzi 3.0 , demo mam stazeno a tam animace chodi,tak doufam ze bude chodit i po registraci,tim by byl problem vyresen. Jinam co to jde na ntb tak je tam system 32 a v 64 to nejde.

Uživatelský avatar
Romanky1
Příspěvky: 136
Registrován: 26 pro 2007, 01:00
Bydliště: Jihlava

#26 Příspěvek od Romanky1 »

Tak ta nova autoskola 3.0 jede bez problemu, takze je to vyresene,jinak bych musel cely system predelavat, takze jsem nakonec zvolil rychlejsi variantu.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“