Náhrada za MIP2E1DMY

Náhrady součástek všeho druhu, informace a dotazy k součástkám

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

Náhrada za MIP2E1DMY

#1 Příspěvek od xxxe »

Je nějaká použitelná náhrada za MIP2E1DMY ?U nás nikde není,jen v SK a to je na dlouho.Tady je jen v AME MIP2E4DMY.Potřebuji třeba jen nějakou náhradu na test zdroje než seženu MIP2E1DMY někde.Prošel jsem všechno v tom zdroji a nic se tam netváří jako vadné.

Mám tu jeden starý vytažený ze zdroje co jsem opravoval, měřením stejný hodnoty ale ve zdroji si ani neťukne a nejde ani standby.Druhý který je ve zdroji co potřebuji opravit nezapne a jede jen standby a při zapnutí zdroje jen zhasne ledka jako že nastartoval ale nikde na sekundáru nic není než uvedené standby 14V. Podle toho usuzuji že bude ten MIP vadný taky.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od jezevec »

Jestliže máš na sekundáru 14V jak má být, tak ti zdroj jede a IO nemůže být vadný.

Uživatelský avatar
fero7
Příspěvky: 2250
Registrován: 20 led 2007, 01:00

Re: Náhrada za MIP2E1DMY

#3 Příspěvek od fero7 »

xxxe píše:Je nějaká použitelná náhrada za MIP2E1DMY ?U nás nikde není,jen v SK a to je na dlouho.Tady je jen v AME MIP2E4DMY.
Ak nieco najdes v Avelmaku, pozri si Aswo kod a ziadaj ho v AME. Ak ho nemaju, zabezpecia ho zvycajne za par dni.

Uživatelský avatar
xxxe
Příspěvky: 2340
Registrován: 12 zář 2005, 02:00
Bydliště: Trutnov

#4 Příspěvek od xxxe »

jezevec píše:Jestliže máš na sekundáru 14V jak má být, tak ti zdroj jede a IO nemůže být vadný.
No ten co nejede vůbec tak v původním zdroji jelo taky jen standby ale tady v tom zdroji s ním nejede ani to.Oboje je z dreamboxů ,jeden ze 7020 a druhý z 8000 ,ten má jinak dělaný sekundár oproti 7020

Uživatelský avatar
Radek156
Příspěvky: 78
Registrován: 19 bře 2008, 01:00
Bydliště: Přerov

#5 Příspěvek od Radek156 »

Jestli to je Dreambox s externím zdojem, chyba by mohla být v el. kondenzátorech na výstupu. (vlastní zkušenost, mám DM 500) Originál prý vydrží tak rok a pak jdou sr*t. Třeba vám to pomůže, čau.

Odpovědět

Zpět na „Součástky“