Myčka AEG Ökö-Favorit 8080

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

Myčka AEG Ökö-Favorit 8080

#1 Příspěvek od kobra »

Prosím Vás. Nevíte někdo o manuálu cz a ještě o závadě která vypadá takhle: Zapnu ji a vše se rozsvítí. Zvolím program a zapnu. Najednou zhasne display a kontrolky a nakonec i kontrolka ZAP/VYP a konec. Rozeberu panel, propájím vývody trafíčka a jede. Za chvilku zase zhasne a jindy jde půl roku. Děkuji za cokoliv.
Naposledy upravil(a) kobra dne 28 zář 2010, 11:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

.

#2 Příspěvek od kobra »

nikdo nic netušíte?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#3 Příspěvek od BOBOBO »

U zlobících zařízení si vytahuji dráty od podezřelých součástek ven , abych mohl měřit bez demontáže . Při testu a odhalování problému s elektronickým předřadníkem jsem si udělal vývodů osm a až poté to šlo rychle .

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

#4 Příspěvek od kobra »

to není špatný, nápad. Ale já nemám zdání co by to mohlo dělat. Vždy když se to stalo, tak přišel opravář a něco jen proletovával a šla třeba i půl roku a potom přišel zase a zase šla. Nikdy nic neměnil.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#5 Příspěvek od BOBOBO »

No když je to úplně zhaslé , vytáhl bych zdroj , případně ještě až za stabilizací .

Uživatelský avatar
kobra
Příspěvky: 134
Registrován: 31 led 2005, 01:00

#6 Příspěvek od kobra »

měl jsem to na stole a propájel jsem vývody trafa jak to dělal ten opravář a jde to jedno mytí a konec. Nic spáleného není vidět Potom jsem vytáhl zástrčku a dal do jiný zásuvky a naběhla a zachvilku zase konec. Až na to je super, plně vyhověla s hlučností i spotřebou a i mytí bylo téměř 100%.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“