problém se samsungem SGH E-250

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

problém se samsungem SGH E-250

#1 Příspěvek od 555 »

dlouho mi ležel v šuflíku ale ted bych ho chtěl používat.vcera jsem ho nabil,zapnul a displej zobrazoval jak má,prostě vše OK,ale problém je v tom že telefon musel být vysunutý.jamile zasunu vrchní část telefonu tak telefon zůstal seknutý.při vysunutí se zase rozběhl.zatím jsem ho používal tak že sem ho měl pořád vysunutý a super,ale dneska jsem ho omylem zasunul a sekl se a už neodkousal.vyndal sem baterku zapl a už je jen bílý dipslej.zvuky,atd.hrajou,ale obraz displej je bílý.nevíte čím by to mohlo být?

flex k displeji? nebo software?

Uživatelský avatar
albacom
Příspěvky: 43
Registrován: 09 srp 2007, 02:00

Re: problém se samsungem SGH E-250

#2 Příspěvek od albacom »

555 píše:dlouho mi ležel v šuflíku ale ted bych ho chtěl používat.vcera jsem ho nabil,zapnul a displej zobrazoval jak má,prostě vše OK,ale problém je v tom že telefon musel být vysunutý.jamile zasunu vrchní část telefonu tak telefon zůstal seknutý.při vysunutí se zase rozběhl.zatím jsem ho používal tak že sem ho měl pořád vysunutý a super,ale dneska jsem ho omylem zasunul a sekl se a už neodkousal.vyndal sem baterku zapl a už je jen bílý dipslej.zvuky,atd.hrajou,ale obraz displej je bílý.nevíte čím by to mohlo být?

flex k displeji? nebo software?
Často se stává že se zbortí firmware ale večinou je natržený flex 98%
hold co se hýbe může se časem dohýbat,proto dávám přednost klasické konstrukci.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

Re: problém se samsungem SGH E-250

#3 Příspěvek od 555 »

je možné že je to flexem.nebyl měněn od té oby co ten telefon mám.ani firmware pro tento telefon jsem nikde nenašel.Ani forum na kterém by se toto řešilo

ale stějně to bude asi flexem no.

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#4 Příspěvek od Sandal »

To bude.Samsungy timhle trpěj.Všechny šoupačky a Včka.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
albacom
Příspěvky: 43
Registrován: 09 srp 2007, 02:00

#5 Příspěvek od albacom »

Sandal píše:To bude.Samsungy timhle trpěj.Všechny šoupačky a Včka.
Zase bych ty Samsungy az tak neshazoval je to dáno konstrukcí daného tel. a kvalitou flexu, trpí tím skoro vsechny zn.
uz sem je měnil na některých Nokiích,motorolách,novějších Sony Ericssonech a nejvíc na levných LG.
Jinak flex kabel na E250 se dá koupit za pár korun.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#6 Příspěvek od 555 »

takže jak vidím všichni stejně tak nějak přesvědčeni že je to flexem.což mi těší.já mám tenhle telefon za dobrej. :) vzdycky sem ho mel rad.tak bych byl rad kdyby sel:-)

Uživatelský avatar
pinkey
Příspěvky: 242
Registrován: 20 črc 2007, 02:00

#7 Příspěvek od pinkey »


Uživatelský avatar
dargon
Příspěvky: 128
Registrován: 06 bře 2004, 01:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od dargon »

jj je to flexem , vymenil jsem jich snad tisice :) samsung to nema moc dobre vyresene :/

Uživatelský avatar
Janek1
Příspěvky: 6
Registrován: 07 led 2010, 01:00

#9 Příspěvek od Janek1 »

Ale pozor pri nakupu.Tyto flexy se nabizeji v ruzne kvalite( viz treba i Aukro) ale kvalita je velmi nizka.Flex vydrzi jen velmi malo, napr. mesic.
Zkus nejakeho profi prodejce napr.www.dilyNaMobily.cz viz odkaz

http://www.dilynamobily.cz/ShowItemDeta ... E250/1937/

Na strankach najdes spostu dilu

Uživatelský avatar
rudis
Příspěvky: 101
Registrován: 28 dub 2005, 02:00

#10 Příspěvek od rudis »

než budeš flex objednávat ,tak telefon rozeber a koukni jaký tam je , jsou dva druhy E250 a E250D , nejdou mezi sebou zaměnit.Je to na flexu napsane.Jestli bude deska telefonu modrozelena je to E250d - většinou bylo na krytu tlf -T-mobile .
R.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“