Alarm FABIA

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Straw

Alarm FABIA

#1 Příspěvek od Straw »

Zdravím.
Prosím o pomoc pøi øešení následujícího problému. Mám Fabii r.v. 2002 s továrnì namontovaným alarmem s ultrazvukovým èidlem. V poslední dobì dochází k nepravidelnému vyvolání falešného poplachu zvukem napøíklad otevøením dveøí garáže nebo zabouchnutím dveøí vedle parkujícího auta. Závada se projevuje až po nìkolika hodinách aktivace alarmu a je nepravidelná a když ji zrovna chci vyvolat, tak to samozøejmì nejde. Vypadá to jako kdydy se náhodnì zvýšila citlivost ultrazvukového èidla a navíc ještì ve slyšitelné oblasti.
Teoretických úvah o závadì mám mnoho, ale hledám spíše praktickou radu nebo zkušenost. Také nevím jestli závada mùže být zpùsobena záložní baterií alarmu (podle návodu k obsluze jí má a mìla by se preventivnì jednou za 5 let vymìnit, ale kde je ???).
Uvítám jakoukoliv praktickou radu a vaší zkušenost.
Dìkuji
Straw

Straw

#2 Příspěvek od Straw »

Prosím ještì o jednu informaci: Jaké funkce zastává jednotka oznaèená 6Y0 959 121 se ètyøpinovým konektorem a pøepínaèem s polohami - 0 + umístìná pod krytem servomotoru støešního okna u stropního osvìtlení?

212.24.154.90

#3 Příspěvek od 212.24.154.90 »

Straw píše:Prosím ještì o jednu informaci: Jaké funkce zastává jednotka oznaèená 6Y0 959 121 se ètyøpinovým konektorem a pøepínaèem s polohami - 0 + umístìná pod krytem servomotoru støešního okna u stropního osvìtlení?
:twisted: :roll: :oops:

Straw

#4 Příspěvek od Straw »

Tak jo 212.24.154.90. Udìlal jsem :twisted: :roll: :oops: jak si radil a od té doby už je dva dny pokoj (klep, klep, klep.... na døevo). Jistota bude myslím až tak za dva týdny bezproblémového provozu. Dík za radu - k nezaplacení. :lol:
Jenom poøád nevím kde je ta baterie alarmu, protože už musí být po tom všem asi dost vybitá. :cry:
Straw

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“