Šťastných 10 - sázení

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#16 Příspěvek od rnbw »

MirrA1: Ta uvaha je uplne mimo. Ze ta kombinacia x-krat padla vobec nic neznamena do buducnosti. Kludne uz nemusi padnut nikdy.

Uživatelský avatar
MirrA1
Příspěvky: 531
Registrován: 30 srp 2006, 02:00

#17 Příspěvek od MirrA1 »

Když ta kombinace od r 1994 do r 2009 padá v průměru 2x do roka, tak jaká je šance že padne v r 2010?

Říkal jsem že NEMUSÍ padnout klidně dalších 5 let, ale pravděpodobnost uhádnutí je daleko daleko vyšší než jen vsadit na čísla který si vycucám z prstu.
Naposledy upravil(a) MirrA1 dne 28 říj 2010, 21:14, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#18 Příspěvek od Cust »

rnbw:predikce ze znalosti historie se ale dá bez problémů udělat...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#19 Příspěvek od Crifodo »

kdysi když jsem v Tv viděl, jak je to losování z bubínku otáčeného kličkou nahrazováno složitým plexisklovým monstrem s fukarem, cvrkáním míčků do výstupní přihrádky atd., jsem si říkal, jak bych postupoval, kdybych znal ještě před vylosováním podaná čísla. Asi by se nedalo zaručit vylosování osmice čísel předem vsazených, ale zabránit vylosování dané kombinace bych si uměl představit. Stačilo by mít v každým míčku RFID nebo třeba míček s unikátní permeabilitou a dost rychlý počítač na to, aby při průletu nežádoucího míčku neotevřel výstup.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#20 Příspěvek od tomasjedno »

vladodyno píše:na stednej škole som sa pohádal s profesorkou matematiky. Vtedy ešte Športka (6 zo 49) Aký je počet výherných kombinácií? Ona tvrdila !49 ja 49*48*47*46*45*44. Kto mal pravdu? :D
Ani jeden. Je to 49 nad 6 tj. 49*48*47*46*45*44/(6*5*4*3*2*1) = 49*47*46*44*3 = 13 983 816
Naposledy upravil(a) tomasjedno dne 28 říj 2010, 21:21, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#21 Příspěvek od Mysteri »

Stávkovať na číselné lotérie je totálna blbosť. Nepomáhajú žiadne ,,zaručené" matematické programy, krištálové gule, spálené čierne mačky poliaté havraniou krvou za splnu mesiaca v konštelácií so správnou polohou Merkúra, Jupitera a Venuše, ani niekoľko krát denne opakované modlenie sa k ,,správnej" svetovej strane. Je to iba o náhode.
Ak chceš silou-mocou niečo vyhrať, venuj sa kurzovým stávkam. Môžeš si vybrať zápas, ligu, šport, aký chceš. Ak si netrúfaš tipovať či vyhrá ten, alebo ten, prípadne na remízu /najmä v tenise :lol: /, môžeš tipovať na počet gólov, na to, či dajú obe mužstvá gól, alebo nie a pod. V každom prípade, tieto tipy si sám môžeš vybrať podľa uváženia. Základ je, nebyť hneď nenažraný, ale dávať max. 2-4 zápasy na tiket.

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#22 Příspěvek od vladodyno »

Tomasjedno

tak predsa som mal pravdu. :D

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#23 Příspěvek od tomasjedno »

Ne, neměl. Je to 720x míň, než sis myslel. Ale byl jsi pravdě blíž.

Uživatelský avatar
MirrA1
Příspěvky: 531
Registrován: 30 srp 2006, 02:00

#24 Příspěvek od MirrA1 »

[quote="Mysteri"][/quote]
O tomhle jsem kdysi přemýšlel že bych něco zkusil. Ale člověk se tomu musí trošku víc věnovat, nebo se minimálně alespoň zajímat o sport. Protože jinak někdo jako já, co sleduji maximálně 1x za 4 roky hokej by moc šancí na výhru neměl :-)

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#25 Příspěvek od Mysteri »

MirrA1, stačí, keď to skúsiš, nemusíš extra sledovať ligy, na stránkach jednotlivých stáv. spoločností máš tabuľky líg, aj ich zápasy, momentálnu výkonnosť a pod. Sám si iba postupne vyberieš ligy, ktoré Ti vyhovujú. Postupne zistíš, v ktorej lige padá veľa gólov, kde zas naopak málo. Kde je podplácanie bežné :lol: , jedno info, ktoré mám a ktoré sa mi potvrdilo: netipovať tzv. ,,jasné" zápasy škandinávskych líg. Najmä Nórsko. Tu totiž stávkové spoločnosti patria štátu.... :wink:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#26 Příspěvek od EKKAR »

Nejlepší vsázka na zisk je investice do zlata a surovinového trhu obecně - vzhledem k trvalému postupnému nárůstu výroby i spotřeby totiž jen těžko dojde k nějakému rapidnímu poklesu kurzu těchto komodit. Všecky ostatní vsázky (krom těch do tavicí pece) a loterie jsou jen víc nebo míň skrytým způsobem, jak vytáhnout prostému ovčanovi pod maskou "zábavy" z kapes co nejvíc peněz.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#27 Příspěvek od kevin_mitnick »

EKKAR píše:Nejlepší vsázka na zisk je investice do zlata a surovinového trhu obecně - vzhledem k trvalému postupnému nárůstu výroby i spotřeby totiž jen těžko dojde k nějakému rapidnímu poklesu kurzu těchto komodit.
Mi rikej... V roce 1999 jsem nakoupil nejake palladium. Kdybych se toho svinstva zbavil v lednu 2001, mohl jsem mit vynos skoro 40%. Jenze pak prisla krize, paladium slo dolu a dneska v tom mam 500 000 a jsem stale v minusu. V prosinci 2008 melo to moje paladium hodnotu sotva 140 tisic, vcera neco kolem 400 000. Rhodium slo prudce dolu v roce 2008 a kamos na tom prodelal barak, platinu poslala krize v roce 2008 taky k certu skoro o 60%. Jedine, co jde slusne vzhuru je investicni zlato a kaminky. A hlavne, krute jde ke vsem certum US dollar.

Uživatelský avatar
bastliar
Příspěvky: 1765
Registrován: 28 pro 2009, 01:00

#28 Příspěvek od bastliar »

Aj zlato malo svoje obdobie krízy a kde sú ceny dnes.
Čo sa kamienkov týka, dnes sú docela dosť rozvinuté technologie na syntezu drahokamov aj takého diamantu a zo zdokonalovaním technologie produkcie, zjednodušením a znižovaním nákladov na výrobu a zvyšovaním objemu výroby, pôjde cena prírodných pravdepodobne dolu, takže investícia do diamantov pravdepodobne nemá budúcnosť,
aj tak je to len lepšie vyzerajúci uhlík :)

Na škodu by nebola investícia do pozemkov, najmä s výskytom prameňov nezávadnej vody a nezávadnej pôdy. Aj keď je tu vždy riziko vyvlastnenia.

Uživatelský avatar
Hanizek
Příspěvky: 364
Registrován: 01 dub 2009, 02:00
Bydliště: Uganda

#29 Příspěvek od Hanizek »

Šanci vyhrát ve sportce nepatrně zvýšíte tím, že si vsadíte.
Síla bez rozumu se vlastní vahou hroutí (Horatius)

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#30 Příspěvek od Cust »

To paladium můžeš používat jako pochodně - jde to parádně nadopovat vodíkem a po zapálení to krásně hoří - možná tak vyděláš víc.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“