Bluetooth

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kingjan
Příspěvky: 17
Registrován: 31 říj 2008, 01:00

Bluetooth

#1 Příspěvek od kingjan »

Nevie mi niekto z vlastnej skúsenosti poradiť značku a typ digitálneho fotoaparátu (bežný užívateľský typ cca 5MPx) ktorý dokáže nafotené zábery preniesť do PC prostredníctvom Buetooth-u? Ďakujem.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#2 Příspěvek od Honza_dy »

V podstatě každý smartphone.

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od AmarokCZ »

Honza_dy: SMRTphone ale není digitální fotoaparát, pouze parodie na něj ... :wink:
Jediný foťák o kterém vím Samsung ST5500, zkušenost ale nemám.

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#4 Příspěvek od Honza_dy »

Byl to jen návrh, kingjan nepíše na co to potřebuje.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Špatnej není prej ani ten Samsung S8000 či co s 5 MPx.

http://mobilizujeme.cz/clanky/zvetseny- ... -omnia-ii/

A je to ten moderní, kterej má u sebe i telefon.

Uživatelský avatar
kingjan
Příspěvky: 17
Registrován: 31 říj 2008, 01:00

BT

#6 Příspěvek od kingjan »

Tak som si pozrel ten Samsung ST 5500, nevyzerá to zle ani parametrovo, ani design nie je zlý (až na červenú farbu v ktorej mi ho ponúkajú), ale je dosť drahý na moje jednoduché dokumentovanie výstavby chalupy (cca 250€). Smartphone nechcem, to je mi jasné, že preniesť sa to dá aj s mobilom ktorý má BT, ale ja mám dobrý mobil, síce starší NOKIA 6230i (tiež má BT a prenáša sa z neho pohodlne), lenže 1,3 MPx je málo a ten "plastový" a "slepý" objektív...
A prečo chcem digitálny fotoaparát s BT? Vlastním kvalitný fotoaparát Panasonic LUMIX FZ20, ale: pokazil sa mi v ňom minikonektor USB a tak teraz musím vyťahovať pamäťovú kartu z neho a dávať ju do čítačky, ktorá je navyše v inom PC. Za opravu (výmenu) minikonektora vo fotoaparáte pýtajú také peniaze, že som to zamietol. Tak som si povedal, že by som si možno kúpil niečo s BT (Bluetoothom), ale klasické, pretože NOKIA je spoľahlivá, zvykol som si na ňu, najmä na jej spoluprácu s programom PC SUITE. Myslel som, že takýchto fotoaparátov s BT je na trhu viac, ale mýlil som sa. V každom prípade ďakujem aj za tento tip.

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“