Sháním regulovatelný ss VN zdroj pro pokusy

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
orneta
Příspěvky: 2
Registrován: 08 lis 2010, 01:00

Sháním regulovatelný ss VN zdroj pro pokusy

#1 Příspěvek od orneta »

Sháním stejnosměrný vysokonapěťový zdroj regulovatelný cca 0-50kV pro pokusy s elektrostatickou separací nevodivých materiálů v laboratorních podmínkách. Kdo má zkušenosti a je schopen i poradit, dejte mi vědět. Požaduji kompletní přístroj s dostatečným zajištěním bezpečnosti pro práci zkušeného pracovníka. Nežádám komerční přístroj ani oficiální záruky, stačí mi odborně provedená práce na úrovni. Detaily přes SZ nebo na ornetaa@seznam.cz.
Zaplatím materiál, práci i rozumný zisk. Nabídněte. Díky

Uživatelský avatar
salzvo
Příspěvky: 219
Registrován: 03 čer 2005, 02:00
Bydliště: okres Opava

#2 Příspěvek od salzvo »

Na VN je odborníkem danyk (viz jeho stránky). Sice je s podivem, že všechny své pokusy přežil a ve svých konstrukcích evidentně zrovna neklade důraz na bezpečnost, ale některá jeho videa opravdu stojí za to :lol: .
PS: Asi ti to nepomůže, ale souvisí to s touto problematikou.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#3 Příspěvek od Cust »

Narazil jsem na jednoho velmi šikovného člověka, který by mohl pomoci. Sice se spíše zabývá vf aplikacemi, ale má vztah k VN. Zkus ho kontaktovat. http://www.volny.cz/radan-vf/

Uživatelský avatar
orneta
Příspěvky: 2
Registrován: 08 lis 2010, 01:00

#4 Příspěvek od orneta »

Děkuji všem za tipy a rady. Především za kontakt na radan-vf, již s nimi jednám.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“