digitál satelity !!!

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
eustace
Příspěvky: 40
Registrován: 14 dub 2005, 02:00

digitál satelity !!!

#1 Příspěvek od eustace »

Dobry den pani, chcem si na domov kupit nejaky digital zatial som mal len analogove prijimace ale spekulujem s digitalom... Ktore sa oplati kupit ?? do nejakych 10 tisc. Sk aby to vyslo!? ci sa mi oplati UPC cko... alebo zevraj sa daju aj digitaly nejakymi kodmi urobit aby sli aj zakodovane? nemam vtom prehlad preto Vas prosim o radu, tipi a skusenosti, hlavne aby tam sli aj nejake ceske, slovenske a madarske kanaly... DIKI

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#2 Příspěvek od Raptor181 »

Rozhodne ti odporucam DREAMBOX DM7000...je to velmi gut digitalny satelit a velmi poddajny co sa tyka kodovanych kanalov. Blizsie info cez mail alebo ICQ... :wink: A aj dobra cena a vybava.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Ylva
Příspěvky: 3
Registrován: 10 dub 2005, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od Ylva »

Raptor181 píše:Rozhodne ti odporucam DREAMBOX DM7000...je to velmi gut digitalny satelit a velmi poddajny co sa tyka kodovanych kanalov. Blizsie info cez mail alebo ICQ... :wink: A aj dobra cena a vybava.
No nemam nic proti DB 7000 ale do 10 litrov to nezozenie no a ci to bude vediet ovladat ( mozno ano ale len za cas ! )..... a to pracujem s sat.technikou uz 16 rok a on si to chce len teraz kupit.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#4 Příspěvek od RadekB »

zalezi co vsechno od toho cekas, zrovna DM neni nic moc - napr. poruchovy zdroj, atd,... Pokud chces neco bezproblemoveho kup si Humaxe5500, je to sice starsi model, nebo 5500+, novy model. Je to nejmene problemovy prijimac co se tyce spoluprace s ruznymi dekodovacimi moduly. Takovy Humax s modulem Dragon a vhodnou naplni dokaze to same co DM a je s tim podstatne min problemu. Navic vse, co se da takhle dekodovat, resp. to co za neco stoji preslo do jinych systemu, takze ono uz zase toho na to dekodovani moc neni. Byt tebou radeji se rozhlednu po prijimaci s dekoderem Cryptoworks (casem, az budes chtit, doukoupis kartu na CL nebo SL nebo UPC) a jednim volnym CI slotem. Pokud te nelaka CL/SK/UPC, kup si neco s volnym CI, pak dokoupis jenom vhodny modul.
Nicmene, pokud si chces hrat, kup si klidne DM. Ale jeste jedna vec, DM ma dost mizerny tuner, takze az budes chctit nekdy prijimat i neco jineho nez ASTRU a HB, muzes byt dost zklamany.
Precti si diskuzi na parabola.cz, pokud by jsi chtel poradit nebo jenom pokecat ohledne teto problematiky, poslu ti na sebe mail a ICQ.

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#5 Příspěvek od Raptor181 »

Chlapi mate pravdu ale videl som DB za 9600Sk a na druhej strane Ja osobne by som nechcel kartove satelity a aby ti trcali stale nejake blokere a podobne drobnosti zo sachty.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

Neni duvod aby cokoliv trcelo ven, mam H5500, kartu na SL , modul Dragon a v nem kartu UPC a nic necumi ven. Navic citlivost tuneru patri k jedne z nejlepsich. Ale jak jsem napsal, tento parametr bude dulezity spis pri pozadavku na prijem z vice druzic mnoha ruznych programu.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“