Hledám: kdo prosím opraví SENCOR SHC-560

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bobo99
Příspěvky: 60
Registrován: 13 zář 2005, 02:00
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Hledám: kdo prosím opraví SENCOR SHC-560

#1 Příspěvek od bobo99 »

Omlouvám se za nové téma, je to zastrčené-mám problém se zvukem,nehraje,našel jsem tady i rady jak to opravit,ale nejsem v tom vůbec orientovanej,nic mě to neříká,proto bych touto cestou rád poprosil někoho,kdo by mě to opravil-servis je bohužel drahej.Sencor je již po záruce-děkuji všem za případnou pomoc.
Sencora jsem otevřel,abych se podíval zda není nějakej kondík vystřelenej jak je to v jiném tématu,ale nic jsem nenašel,jen asi 2 ks co maj vršek trochu vypoulenej.

Jsem od K.Varů-Sokolov,ale není problém zaslat,když by se někdo našel
Naposledy upravil(a) bobo99 dne 23 lis 2010, 13:12, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Jindra2
Příspěvky: 758
Registrován: 09 srp 2005, 02:00

#2 Příspěvek od Jindra2 »

Když nikdo neví odkud jsi, tak těžko dostaneš nějakou nabídku.
Jindra

Uživatelský avatar
juca
Příspěvky: 848
Registrován: 05 čer 2006, 02:00
Bydliště: slovakia

#3 Příspěvek od juca »

,jen asi 2 ks co maj vršek trochu vypoulen

A co ti brani ich vymenit?
juca

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

#4 Příspěvek od Mirda »

Není v tom vůbec orientovanej, píše.

Uživatelský avatar
bobo99
Příspěvky: 60
Registrován: 13 zář 2005, 02:00
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od bobo99 »

Nerozumím tomu vůbec,elektro je pro mne španělsko,nemám ani páječku-proto bych byl rád,kdyby se mě na to někdo juknul

Přesunuto, název vlákna byl upraven. Killroy

Uživatelský avatar
bobo99
Příspěvky: 60
Registrován: 13 zář 2005, 02:00
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od bobo99 »

Přesunutím dotazu do jiné sekce se totálně můj dotaz zazdil,sice odpovědi v mém dotazu jako bydliště atd opravu nevyřešilo,ale aspoň se někdo ozval,když už pak někdo napíše do tématu cokoliv,je jisté,že asi bude následovat odpověď,ale dotaz SZ již bez odpovědi.Pokud někoho zajímá bydliště,které jsem raději doplnil do profilu,tak k tomu mohu říct,že není problém v okolí Plzně dvd sencor dopravit,můj švagr je obchodák,takže jezdí dost Plzeň,Ústí,Chomutov,Liberec atd atd,pokud by to nešlo dopravit,mohu poslat poštou s tím,že vracečku+domluvenou cenu za opravu hradím do přiložené obálky-nebo převodem na účet,v servisu sencor by to bylo drahé-tak děkuji za další případné nápady jak se dobrat k cílené opravě domácího kina.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#7 Příspěvek od Killroy »

Asi tak: přesunul jsem příspěvek dle pravidel fóra. Správná sekce služeb je tady a myslím, že to na tom nic nemění. A co se týče toho Sencoru jako takového, jsem ochoten se ti na to podívat, ač normálně tyhle srá*če nedělám. V případě zájmu mi to doprav do Plzně, cokoliv bližšího po SZ..

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“