Plazmová koule

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
GUF
Příspěvky: 49
Registrován: 10 bře 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

Plazmová koule

#1 Příspěvek od GUF »

Zajímá mě všechno, co se Vám povedlo s tou plazmovkou.
Já to teď vylepšuju a už to řeže do žárovek, elektrostatické záření jde v poloměru asi 30cm od žárovky, atd...
A co vy? :twisted:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od forbidden »

Plazmová koule je jen taková hracka. Jestli chces fakt slusny vyboje, tak ti zbyva jen tesluv transformator.

Uživatelský avatar
mety
Příspěvky: 634
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Planeta Zem

#3 Příspěvek od mety »

a poriadný napájací zdroj :D .Ty GUF ešte ťa to neprestalo baviť?

Uživatelský avatar
GUF
Příspěvky: 49
Registrován: 10 bře 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od GUF »

mety píše:...Ty GUF ešte ťa to neprestalo baviť?

Tohle je teprve začátek, chystáme zveřejnění všeho co ta "hračka" umí. :twisted:
Je tam mnohem víc než jen pěkné šlehající výboje. :twisted: :twisted: :twisted: .
Tedy až po úpravě. :twisted: :P 8-)

Uživatelský avatar
GUF
Příspěvky: 49
Registrován: 10 bře 2005, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od GUF »

forbidden píše:Plazmová koule je jen taková hracka. Jestli chces fakt slusny vyboje, tak ti zbyva jen tesluv transformator.
Teslák jsem už postavil, ale mám tam nějaký problém. Prostě je to moc slabé. Ale Nemám teď moc času, tak to zatím moc neřeším.

Návštěvník

#6 Příspěvek od Návštěvník »

zdravim..taky se pokouším o stavbu TC-momentálnì zatím PLÁNUJU kondenzátor z alobalu+folie v trubce a zalitý olejem(jinak to vrèí)a navíc to asi zvyšuje alektrickou pevnost,no slabý záleží na tom jakej máš zdroj,a druh tc ale na to je víc specializovanejch stránek urèítì znáš rayer.wz.cz tam se toho opravdu naèteš 8-) kdyžtak pošli foto docela rád bych se podíval na jiny prace jinej lidi...

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“