Replay Media Cetcher

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

Replay Media Cetcher

#1 Příspěvek od jave »

Nekolik let jsem pouzival vyleceny tento program verze 3.01 na nahravani. Ted uz nejde a nove verze bida. Nemate nekdo typ na jiny soft popr link. Velmi dekuji
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Na zvuk používám buď Nero Waveeditor nebo Audacity, v některých verzích EAC to šlo taky dobře (ty správné využívají výkon procesoru do nějakých 25%, ty nepovedené z něj ždímou, co dá).
Na video používám CyberLink Powerdirektor, co dodávali s USB videograbberem (nevýhodou je, že má omezený počet formátů, které umí, ostatní se musí dokoupit, o což si při každém startu poněkud otravně nezapomene říci).
Co vlastně nahráváš?

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#3 Příspěvek od jave »

Mamce cyklotoulky ve flv. Hodne jsem ji nahraval i Babicu. Pak to prevedu a ona si to pousti na DVD. Omlouvam se, ze reaguji takto pozde, ale vcera mi prestal jit net a k naprave doslo az dnes rano. Diky moc

http://www.cyklotoulkytv.cz/
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

Zkus poslední verzi VLC mediaplayeru, je v něm i možnost nahrávání, jen jsem ji ještě nevyzkoušel. Ale s lídlovským USB videograbberem pro analog si povídá.

Původně jsem se neptal na pořady, ale jestli nahráváš obraz či zvuk, z analogu či digitálu. To mi ostatně není jasné dosud.

Uživatelský avatar
jave
Příspěvky: 1602
Registrován: 26 lis 2005, 01:00
Bydliště: jizni cechy

#5 Příspěvek od jave »

Hill píše:Zkus poslední verzi VLC mediaplayeru, je v něm i možnost nahrávání, jen jsem ji ještě nevyzkoušel. Ale s lídlovským USB videograbberem pro analog si povídá.

Původně jsem se neptal na pořady, ale jestli nahráváš obraz či zvuk, z analogu či digitálu. To mi ostatně není jasné dosud.
Vecer vyzkousim. Velmi moc dekuji
Radu dá ti každý dobrý přítel, ale málo který dá ti mouky pytel !!!

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“