Samsung-nechce naskoèit

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Radim12

Samsung-nechce naskoèit

#1 Příspěvek od Radim12 »

Zdravím. Televize Samsung CK5013Z nejde kolikrát zapnout. Vetšinou se to podaøí až na nekolikátý pokus. Poté co se zahøeje je to už v poho. Ještì jedna vìc. Když to zapnu sí￾ovým vypínaèem a cca do 1 vteøiny probudím z režimu SB naskoèí vždy. Pùvodnì jsem mìl podezøení na zdroj, jenže to by nenabíhal stále. Mùžete poradit? Díky.

Radim12

Samsung-nechce naskoèit

#2 Příspěvek od Radim12 »

Vypadá to, že zdroj nabìhne, ale nedokáže se udržet v chodu.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#3 Příspěvek od rezis »

Ted jde o to zda je problem ve zdroji nebo jej neco pretezuje. Zkus jej odpojit od tv a zatizit zarovkou 60W220V jestli pojede
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Pozri elyty v zdroji.

Uživatelský avatar
MirekMH
Příspěvky: 117
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

#5 Příspěvek od MirekMH »

Dobrá rada: vůbec to nevypínej a buď rád že běží.....

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#6 Příspěvek od galjo »

MirekMH píše:Dobrá rada: vůbec to nevypínej a buď rád že běží.....
To je teda dobrá rada. Dúfam že budeš spokojný ked niekto tebe tak poradí.

Uživatelský avatar
MirekMH
Příspěvky: 117
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

#7 Příspěvek od MirekMH »

galjo píše:
MirekMH píše:Dobrá rada: vůbec to nevypínej a buď rád že běží.....
To je teda dobrá rada. Dúfam že budeš spokojný ked niekto tebe tak poradí.
Víš,radit je jedna věc ,ale tady mi připadá,že si lidi chtějí za každou cenu ušetřit pětikilo za opravu......Kolik je tu lidí,kteří mají elektroniku jako koníčka a nebo zaměstnání ??? Bohužel ,podle toho taky vypadají přístroje přicházející do opravy...poslední záchranou je servis,protože dotyčný vyzkoušel všechno,co mu kde poradili......

Radim12

#8 Příspěvek od Radim12 »

Jednou a na posled jsem dával televizi do opravy. Zaplatil jsem 550 korun za vymìnìní spáleného výkon. odporu který stojí cca 5 Kè. To si to radèi opravím sám, pokud tomu "trošku" hovím. A na radu se ptám proto abych nad tím zbyteènì dlouho nebádal, když už se stím nìkdo setkal a ví co by to mohlo být.

geco

#9 Příspěvek od geco »

Zaèalo to dotazem a skonèilo to podrazem.Tobì RADIME nemá smysl radit ani zadarmo 8O

Radim12

#10 Příspěvek od Radim12 »

Koho jsem podrazil? TV bìží! Díky. Opìt se mì potvrdilo, že 90% závad jsou banality. Byly to elyty. Mám své zkušenosti se servisy a￾ už elektro nebo auto a vím že by mi tam "vymìnili" (nìkdy jen naúètují) ještì pùlku TV popø. moto aby si pøilepšili. Neøíkám, že to mají snadné a vydìlat dnes na opravách není lehké, ale okrádat se nenechám a co jde si opravím doma! Neøíkám, že neexistují seriózní servisy, ale já jsem na takový ještì nenarazil.

miki-commex

Radime Radime...

#11 Příspěvek od miki-commex »

Pøijï mi taky opravit telku.....

Uživatelský avatar
MirekMH
Příspěvky: 117
Registrován: 27 úno 2006, 01:00

#12 Příspěvek od MirekMH »

Opravdu dobrá diskuze,takže kdo nedělá zadarmo,je zloděj! Radime,fór není vyměnit odpor,kondik,ale je nutno vědět který a to zjistíš měřením,pak zkušenostmi a praxí.......tak mi napiš,co z těchto tří věcí jsi udělal,aby jsi našel závadu ???

Radim12

#13 Příspěvek od Radim12 »

Ano, mìøil jsem a taky proto jsem to našel a zkušenosti, nìco vím. Doba opravy když to seètu cca 2 hod. bez osciloskopu. Kdyby mì ten opraváø øekl, že na tu závadu nemohl pøijít a byl to oøíšek, tak to beru, ztratil u toho nìjaký èas a èas je drahý. Kolikrát je to banalita a èlovìk na to nemùže pøijít jenže on sám øíkal celý vysmátý, že to udìlal levou zadní a proto mi dá dokonce "slevu" 50Kè.

213.29.34.70

#14 Příspěvek od 213.29.34.70 »



Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#15 Příspěvek od rezis »

Radim12 píše:Jednou a na posled jsem dával televizi do opravy. Zaplatil jsem 550 korun za vyměnění spáleného výkon. odporu který stojí cca 5 Kč. To si to radči opravím sám, pokud tomu "trošku" hovím. A na radu se ptám proto abych nad tím zbytečně dlouho nebádal, když už se stím někdo setkal a ví co by to mohlo být.
Jo ona ta sranda je v tom ze na to musis prijit. Delam notebooky a v Toshibach je v jedne serii vada. Trvalo mi tri dny nez jsem na to prisel co tomu je. Kdybych zakaznikovi rekl co tomu opravdu je myslis ze by mi to zaplatil?
Internet - metla lidstva

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“