Nabízím výrobu plošných spojů fotocestou

Nabídka NEKOMERČNÍCH služeb. Drobné poplatky za tyto NEKOMERČNÍ služby nejsou proti Pravidlům EB.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
martasg1
Příspěvky: 28
Registrován: 07 zář 2010, 02:00

Nabízím výrobu plošných spojů fotocestou

#1 Příspěvek od martasg1 »

Hezký den přeji,
vyrobím dle vašeho zadání velmi přesný plošný spoj fotocestou,
případně osadím součástkami...
cena za práci dohodou... studenti sleva!!! Možnost osobního předání v Ústí nad Labem nebo zašlu poštou

Uživatelský avatar
martasg1
Příspěvky: 28
Registrován: 07 zář 2010, 02:00

#2 Příspěvek od martasg1 »

Cenu - jak už jsem psal dohodou...

Pro představu tedy alespoň nastíním moji představu:

1 dm - cca 165 Kč
2 dm - cca 285 Kč

A to je cena komplet - za zpracování podkladů (jakýchkoliv), osvit, výroba DPS a vrtání >= 0,8...

Studentům po dohodě sleva...

Nebudeteli spokojeni s kvalitou (oprávněně) obratem za DPS zasílám zpět peníze.

Mám to jako koníček a zároveň přivýdělek.

Uživatelský avatar
kony2807
Příspěvky: 305
Registrován: 29 črc 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava

#3 Příspěvek od kony2807 »

Oboustranné , přípaně i prokovené - ano či ne ?
________________________________
"Představte si to ticho, kdyby lidé říkali jen to, co vědí." K.Čapek

Uživatelský avatar
martasg1
Příspěvky: 28
Registrován: 07 zář 2010, 02:00

#4 Příspěvek od martasg1 »

oboustranné ANO (propočet zatím nemám - doplním později)

prokovené zatím NE

Uživatelský avatar
martasg1
Příspěvky: 28
Registrován: 07 zář 2010, 02:00

Úprava cen

#5 Příspěvek od martasg1 »

Přikládám nový ceník:

aktuální ceník jednostranných DPS:
příprava dat a osvit pro zakázku (motiv do 4dm2) = 80 Kč (v případě série účtováno jen 1x na danou zakázku)
materiál a chemie (1 dm2) = 46Kč (snažím se sehnat levnějího dodavatele tak snad tato cena do listopadu klesne)
výroba - cena za práci (1 dm2) = 59 Kč (včetně vrtání)
běžné poštovné dle ceníku české pošty
balení v ochraných obálkách dle ceníku české pošty - známé obálky s praskacími polštářky :)
(ceník platný do 31.10.2010)

tzn. zhotovený 1dm2 vyjde na 105 Kč s odvrtáním
(příprava a matrice vyjde u konkurence stejně tj. 80Kč)

pozn.1: ceník je platný pro desky max. rozměru jednoho DPS 200x200mm (větší DPS dohodou), min. šířka mezery a spoje 0,2mm (menší limity = cena za práci dohodou po konzultaci podkladů).

pozn.2: Přípravou dat se míní kalkulace ceny, vykomunikování podkladů v el. nebo papírové podobě, příprava matrice. Výrobou se míní odstřižení desky na rozměr, osvit, vývojka, odleptání, lakování pájitelným lakem, vytvrzení laku, vrtání, zabroušení okrajů. Balení a epxedice zdrama. Úpravy a opravy podkladů a návrhů desek plošných spojů účtovány po dohodě.

Materiál: sklolaminát FR4 1,5mm 1x35um

pozn.3: Platby: do 1dm2 stačí objednávka e-mailem - přesné zadání, podklady, celé jméno, adresa dodání a telefon - platba v průběhu výroby nebo po dodání. Nad 1dm2 platba předem na účet (číslo na vyžádání) do poznámky uvádějte své jméno. Třetí a další objednávka platba po dodání. Pošta dodává doporučenou zásilku spolehlivě do druhého až třetího dne, platby po dodání prosím do týdne splatné.

Dotazy rád zodpovím na e-mailu: martasg1@seznam.cz

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Srovnání cen

#6 Příspěvek od jef111 »

Kdybys dělal i prokovy, měl bych postupem času hodně takových zakázek a pak i ve větším množství.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
martasg1
Příspěvky: 28
Registrován: 07 zář 2010, 02:00

Vyrobím plošné spoje fotocestou

#7 Příspěvek od martasg1 »

Zatím vám mohu pomoci jen s oboustrannými DPS bez prokovy...

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#8 Příspěvek od nekmil »

Tak jsem si objednal a jsem velmi spokojen. Dokonce i popisky na plošném spoji jsou krásně čitelné. Mohu jen doporučit. :D

Uživatelský avatar
css
Příspěvky: 352
Registrován: 05 led 2011, 01:00
Bydliště: Karlovy Vary

#9 Příspěvek od css »

Mě bohužel člověk, kerý zde výrobu nabízel, nereaguje na kontakt :cry: , zkoušel jsem se s ním spojit přes soukromou zprávu zde na fóru, i přímo mailem, ale nic :? . Takže bohužel problém hned na začátku.

Uživatelský avatar
martasg1
Příspěvky: 28
Registrován: 07 zář 2010, 02:00

#10 Příspěvek od martasg1 »

= Vyrobeno již přes 100 ks kvalitních desek plošných spojů =

Děkuji všem modelářům a bastlířům, kteří v minulém a tomto roce využily zakázkové výroby a pomoci při přípravě a návrhu plošných spojů. Přeji mnoho zdařilých zapojení a funkčních výrobků.

Dále bych rád upozornil zájemce o stavbu výkonové elektroniky na možnost nákupu desek plosných spojů se sílou 70 um měděné folie za bezkonkurenční ceny. Info na e-mailu: martasg1@seznam.cz.

Výroba na desky 70um a 105 um - jednostranně i oboustranně také možná.

Bezpěčný prodej s komentáři též na Aukru.

Dále poptávám elektrotechnika - návrh a výpočty zapojení pro řízení krokových motorů (mikrokrokování apod.) pro spolupráci na vývoji nízkonákladových "home" CNC. Malo-sériová výroba, provize jistá. Upřednostním kolegu z Ústí n.L. a okolí.

S pozdravem
Martin Golda

Uživatelský avatar
dufisek007
Příspěvky: 35
Registrován: 30 lis 2011, 01:00

#11 Příspěvek od dufisek007 »

dnes jsem poslal pouze liniový návrh desky DPS, po cca 3 hodinách mi přišek ke korektuře plošnák spolu s návrhem ceny, po doladění jej budu mít hotov příští týden.... :lol:

když jsem pátral po NETu po výrobcích, každý chce bůhvíjaké technické nesmysly ale kloudný navrh, to je pro ně problém, navíc cena, také úžas... :roll:

nakonec jsem jsem našel někoho, kdo mi plošňák vyrobí bez zbytečnejch vopičáren a je funkční ... ( martasg1 )

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#12 Příspěvek od nekmil »

Já tedy žádný problém s ( martasg1 ) nemám. Dnes jsem zaslal dotaz a za hodinu jsem měl odpověď i s cenovým návrhem.

Uživatelský avatar
jura80
Příspěvky: 908
Registrován: 05 lis 2011, 01:00
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od jura80 »

Můžu se připojit. Zatím jsem si nechal vyrobit pět plošných spojů, jeden velkej v kusovce a čtyři stejný malý, a spokojenost. Doporučuju tohoto člověka všem amatérům. Vzal mi dokonce podklady v KiCadu, program si stáhnul, nainstaloval a použil jej. Na emaily samozřejmě odpovídá.

Uživatelský avatar
lounge
Příspěvky: 21
Registrován: 08 kvě 2011, 02:00
Bydliště: Morava

#14 Příspěvek od lounge »

Tak jsem poslal dotaz na cenu a termín dodání, jsem zvědavý, za jak dlouho dostanu odpověď. :roll:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od ZdenekHQ »

Vzhledem k tomu, že jsou Vánoce, tak snad nečekáš odpověď během pár minut.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nabídka služeb“