ROKONET RP296 prosim o pomoc

Manuály, rady a návody z oboru zabezpečovací techniky a elektrické zabezpečovací signalizace (EZS)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sonic
Příspěvky: 1
Registrován: 29 lis 2010, 01:00

ROKONET RP296 prosim o pomoc

#1 Příspěvek od sonic »

Zdravim vas mnel bych dotaz v pondeli mne vykradli hospodu nemohl by jste me nikdo
zaslat instalacni manual k teto ustredne mam jen uzivatelsky je to ROKONET RP296
uz jsem ho uvedl do tovarniho nastaveni ale nemuzu ho nainstalovat. Instalacni
hesla mam za kazdou radu predem dekuji muj mail:dj.sonic.z@seznam.cz
nasel jsem stranku kde je ale je tam jen v anglictine a
ma jen 35 stranek a ma jich byt podle obsahu 112 potreboval bych ho v cestine za kazdou pomoc a radu predem dekuji

Odkaz smazán. I ostatní příspěvky od uživatele mirosne v tomto vlákně byly na žádost uživatele smazány. Killroy

Uživatelský avatar
_Miko_
Příspěvky: 24
Registrován: 30 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od _Miko_ »

Nejdřív jsem chtěl reagovat mírně podrážděně, ale uvedený odkaz je uživatelský manuál. Je to OK. Jako zaměstnanec firmy uvedené právě v uživatelském manuálu Vás ale prosím instalační manuály takto otevřeně nešířit. Přece jen ústředna není zas tak stará. Děkuji
Manuály čtou zbabělci, borec ke stejnému výsledku dojde bez něj...
...o týden později s pomocí help-line.

Uživatelský avatar
_Miko_
Příspěvky: 24
Registrován: 30 čer 2008, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od _Miko_ »

Miro: Tvůj odkaz je na Uživatelský manuál, to je jak jsem psal OK. Ale jinak použitá logika pokulhává. Pokud výrobce chrání Instalační manuál loginem poskytovaným pro montážní firmy či dovozce, je úplně jedno, že to je stažitelné na Inetu jinde, není v pořádku na to odkazovat na fóru tohoto typu veřejným postnutím (když už, tak osobní zprávu). :)
Manuály čtou zbabělci, borec ke stejnému výsledku dojde bez něj...
...o týden později s pomocí help-line.

Uživatelský avatar
TUGI
Příspěvky: 1
Registrován: 26 úno 2011, 01:00

#4 Příspěvek od TUGI »

Ak chces ten navod tak mi to potvrd na tugana.jan@gmail.com

Odpovědět

Zpět na „Zabezpečovací technika“