Nejde zapnout rádio "Prosím"

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Radek S

Nejde zapnout rádio "Prosím"

#1 Příspěvek od Radek S »

Chtìj jsem zrušit kazetovou mechaniku a pøipojit mp3.Asi tøikrát jsem ho odpojil a zase po správném zadání kódu pøipojil,vždy bez problémù.Po zapojení machaniky zpìt : vstup se po chvíli pøepínal na tuner, nešlo vùbec zapnout.Napájení je OK,pojistka OK.Mám originál Philips do megana. Jestli nìkdo ví o co go prosím napište. Jestli se nìjak zablokovalo?? ICQ 344631348

Uživatelský avatar
Lupiino
Příspěvky: 36
Registrován: 06 čer 2006, 02:00

Upřesni...

#2 Příspěvek od Lupiino »

Ty jsi tu mechaniku potom namontoval zase zpět a stejně se ti to přepíná? Pokud jsi ji nezapojil se vším všudy, rádio si hlídá přítomnost kazety a chod motorku, pokud se zastaví motorek nebo mikrospínače nedetekují přítomnost kazety, přepíná se automaticky na tuner....

Radek S

#3 Příspěvek od Radek S »

Propojil jsem jen mikrospínaèe,s motorem jsem nic nedìlal.Problém je v tom že když jsem to vše zapojil zpátky, už nebyl èas na další zkoumání tak rádio nešlo vùbec zapnout.Jediné co funguje je, že když rosvítím svìtla tak se rosvítí tlaèítko power.

Uživatelský avatar
galjo
Příspěvky: 1352
Registrován: 15 črc 2005, 02:00
Bydliště: záp.slovensko

#4 Příspěvek od galjo »

Noo niečo sa ti podarilo pri tej rychlej montáži urvat.. Prekontroluj to.

Radek S

#5 Příspěvek od Radek S »

To jsem zkontroloval dost peèlivì,co se týèe SMD tak na to sem dost opatrnej.Nejsem žádnej génius,pár vìcí jsem už dal dohromady.Jedinì co mì napadá,tak že to dostalo pøi odpojování šok a nìco tam odešlo.JINAK VŠEM DÍK.

Rsdek S

#6 Příspěvek od Rsdek S »

Tak problém jsem dnes vyøešil.Proraženej tranzistor BD 438 v napájecí vìtvy.Tak si dávejte pozor a￾ nedopadnete jako já.

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“