stránky a aukcema

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

stránky a aukcema

#1 Příspěvek od 555 »

znáte někdo stejnou stránku jako je aukro?kde se hejbe prodej i nákup stejně jak na aukru kromě EBAY?

odklepnuto tam je to mrtvý,na ikup.cz si myslím že taky.jinak nic neznám

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od CZJKP1 »

Já vyhledávám občas na www.hledej-aukce.cz vyhledává to na vícero aukčních serverech.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#3 Příspěvek od kejki »

aukro je největší a ač se to neustále sype (výpadky), tak nemá konkurenci.

Uživatelský avatar
nokijec
Příspěvky: 287
Registrován: 01 úno 2011, 01:00

#4 Příspěvek od nokijec »

Já jsem na Aukru 5 roků.O žádných neustálých výpadcích nevím.Dost často je problém mezi židlí a klávesnicí.Stačí projít fórum a člověk zjistí,že uživatelé s hodnocením nad 500 nemají jasno v pravidlech.Viz témata.Zmizela mi Kup teď,Nepříčítají se mi komentáře.Podvodné přihazování a podobné.
Jinak ta nabídka šla dolů v sekci součástek bývalo třeba 4000 aukcí těď ani 1000.Korunu tomu nasadili s novým členěním v sekci elektro.Já tedy součástky jen prodávám,prodává se jen za zlomek ceny v obchodě.Problém je poštovné ,to každým rokem jde nahoru a tak kazí výslednou celkovou cenu za aukci.
Tady sleduji poptávku,prodal jsem tu jednou.Na Elwebu dvakrát.

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od CZJKP1 »

Já si tam spíše vybírám gramofony na kliku. a přenosky atd

Uživatelský avatar
Oldradio
Příspěvky: 995
Registrován: 12 říj 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Oldradio »

Jako nepodařená konkurence aukra je odklepnuto.cz, ale tam to spí a na fóru se hraje slovní fotbal. Tím, že nemají prakticky žádné poplatky, se tam neustále točí inzeráty s nesmyslnými cenami, které za to nikdo nedá.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#7 Příspěvek od Sendyx »

Na Aukro občas bývají nepříjemné výpadky, "údržba systému" třeba od 1 do 4 v noci apod., a prošvihnul jsem kvůli tomu aspoň 5 aukcí.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#8 Příspěvek od keemo »

toto zvyknu riesit posunom aukcii konciacich pocas udrzby...

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#9 Příspěvek od Sendyx »

To sice jo, ale když ta aukce končí v 5:10 ráno a mají údržbu do 4:30, tak to neposunou.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#10 Příspěvek od keemo »

potom tomu akosi nerozumiem,ostava tam predsa este 40 minut.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#11 Příspěvek od Sendyx »

Ano, 40 minut, ovšem to bych musel
1. čekat do 4:30 abych mohl přihodit
2. vůbec vědět o tom, že ta údržba v těch 4"30 skončí.

Uživatelský avatar
555
Příspěvky: 2105
Registrován: 10 srp 2009, 02:00

#12 Příspěvek od 555 »

tak jak vidím :-)tak aukro asi zadná stranka neprezene,takže žádné sránky podobné aukru zde u nás v ČR nejsou

Uživatelský avatar
nokijec
Příspěvky: 287
Registrován: 01 úno 2011, 01:00

#13 Příspěvek od nokijec »

Pro Sendyx.Co automatické přihazování?Přihodím maximum co jsem ještě ochoten za věc dát a je to.Když mě někdo přehodí je mi to celkem jedno,dal cenu za kterou už jsem to nechtěl.Zároveň jsem prodejci udělal lepší cenu.Taky když přihodím tak prodejce už nemůže aukci zrušit bez porušení pravidel.S tím si ale někteří hlavu nedělají,nedávno mi před koncem jeden prodejce zrušil příhoz a aukci zrušil.Já jsem zase před koncem zrušil jsednu aukci kde nebyl příhoz,čímž jsem nakadil jednoho uživatele.Když mám o něco zájem přihodím hned na začátku.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#14 Příspěvek od BOBOBO »

Je fakt , že aukro v noci nevyužívám , takže o výpadcích nevím . Vzhledem k výsledným cenám čekám až do poslední chvilky s přihozením . Proto aukce od 9 večer do 6 ránu nesleduji . Jinak celkem spokojenost . Ze 150aukcí 2x lumpárna . Jinak to rozdělení se fakt pro mne zhoršilo .

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#15 Příspěvek od kejki »

nokijec píše:Já jsem na Aukru 5 roků.O žádných neustálých výpadcích nevím.Dost často je problém mezi židlí a klávesnicí.Stačí projít fórum a člověk zjistí,že uživatelé s hodnocením nad 500 nemají jasno v pravidlech.Viz témata.Zmizela mi Kup teď,Nepříčítají se mi komentáře.Podvodné přihazování a podobné.
Jinak ta nabídka šla dolů v sekci součástek bývalo třeba 4000 aukcí těď ani 1000.Korunu tomu nasadili s novým členěním v sekci elektro.Já tedy součástky jen prodávám,prodává se jen za zlomek ceny v obchodě.Problém je poštovné ,to každým rokem jde nahoru a tak kazí výslednou celkovou cenu za aukci.
Tady sleduji poptávku,prodal jsem tu jednou.Na Elwebu dvakrát.
Stačí projít ohlášení výpadků, že některé problémy se táhnou a výsledek nevidno. Oblíbená je housenka...

nokijec - to automatické přihazování je právě pro bratříčky úplně ideál, jeden to šponuje k tvému maximu, pokud to přehodí, příhoz se zruší a přihodí těsně pod tebe druhý. Na dnešek mě někdo přehodil ve 2:40, že mu to za to stálo :D , možná čel zrovna z baru :wink:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“