Manažerská antičeština

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#46 Příspěvek od ZdenekHQ »

Já jsem se pokusil na jedné I2C sběrnici honit 24C16 a FM24C64 a taky se to na mě vykomunikovalo. Ale zvysoka... :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#47 Příspěvek od forbidden »

Nedávno mi došel info mail od HP a stálo v něm mimo jiné, že "HP komunikuje novou kampaň..." Tak jsem taky chvíli přemýšlel, cože to vlastně dělají.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#48 Příspěvek od Hill »

Zdeňku, to je krásná ukázka nesmyslně použitého novopatvaru: já bych řekl, že se to na tebe i na celou sběrnici vyignorovalo.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#49 Příspěvek od ZdenekHQ »

Což o to, ono mě to neignorovalo, ale navzájem to spolupracovalo tak, že mě po displeji lítaly nesmyslný znaky a já hledal problém tam, protože místo názvů parametrů z tabulky to díky nesmyslným údajům z EEPROM četlo kousky programu.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#50 Příspěvek od piitr »

Mohli by zas na chvíli přijít Rusové, třeba by se to trošku porovnalo.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#51 Příspěvek od tomasjedno »

forbidden píše:HP komunikuje novou kampaň...
To je standardní slovník marketingových mágů :D
Mně zase TO2 zaspamovává mobil SMSkami, kterým říká "obchodní sdělení".

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#52 Příspěvek od Cust »

forbidden píše:Nedávno mi došel info mail od HP a stálo v něm mimo jiné, že "HP komunikuje novou kampaň..." Tak jsem taky chvíli přemýšlel, cože to vlastně dělají.
Chvíli jsi přemýšlel? Já už přemýšlím hodně dlouho a stále mě nenapadá co že by to mohlo znamenat.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#53 Příspěvek od ZdenekHQ »

Citace z psychologie ke slovu komunikovat : V instalaci komunikačního kanálu je určitá naděje kooperativního řešení konfliktu.

Čili použitím tohoto slova asi předpokládají, že jim za ten mail nenakopeš do pr****. :D

Možná, až řekneš manželce před hádkou, že se chystáš instalovat komunikační kanál, vyhodnotí situaci úplně jinak a přetransformuje svoje ego do nějaké pozitivnější laterální roviny.....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#54 Příspěvek od ZdenekHQ »


Sytémová integrace

Systémová integrace je proces, jehož cílem je vytvoření a další rozvoj komplexního integrovaného informačního systému organizace. Tohoto cíle se dosahuje integrací technologických komponent (technologická integrace), integrací podnikových procesů s funkcemi IS – interní integrace, integrací informačního systému organizace s IS nadřízených i podřízených organizací – externí integrace, integrací vizí členů vrcholového managementu týkajících se role IS v organizaci a metodickou integrací (vzájemným sladěním metodik využívaných při vývoji a provozu IS, postupu prací a metodikou jednotlivých činností). Výsledkem systémové integrace je ucelené a koncepčně řešené rozhraní mezi dílčími částmi systému. Z toho vyplývající výhody pro zákazníka jsou zřejmé. Především se jedná o výhody ekonomické. Díky integraci se minimalizují ztráty související s koncepční či technologickou roztříštěností, prostředky jsou tak vynakládány efektivněji. Významné úspory lze dosáhnout v oblasti koordinace dodávek více subdodavatelů (produkty i služby). Z dalších přínosů existence systémového integrátora jmenujme např. možnost delegování části odpovědnosti (a pravomocí) za realizaci automatizované podpory procesů, zprůhlednění existujících vztahů, toků a procesů, rychlejší reakce na nové trendy v oblasti IT a jejich následné uplatnění v praxi, dostupnost všech požadovaných informací průřezově, tedy i z původně nesyntetických systémů, atd.

Aplikační integrací, což je pojem, který *** poprvé vydefinoval jako „Integrace metodikou a rozhraním“), se firma zabývá v podstatě od začátků své existence. Všechny programové aplikace se prolínaly rozhraními a nutně souvisejícími metodikami již iniciačních etapách svého vzniku. *** pro účely integrace třetích stran a pro vlastní kompozitní aplikace postavil a využívá vlastní integrační platformu – *** portál. Aplikace desítek konkurenčních firem jsou dnes přes webové služby tohoto portálu on-line propojovány u mnoha zákazníků. Poptávka mezi klienty především z oblasti veřejné správy vede v současnosti firmu k rozšíření komplexu služeb i o služby systémové integrace, které jsou obecnější, aplikacím vzdálenější, avšak výrazně ovlivňující kvalitu a funkčnost informačních systémů a v jejich důsledku i kvalitu a efektivitu vlastních organizací. Aktivity *** v oblasti systémové integrace jsou tak přirozené rozšíření rozsahu a komplexnosti jeho produktů a služeb. Následující příklady jsou dokladem schopnosti firmy zastávat řadu integračních rolí v podmínkách často nejednoduchých projektů veřejné správy.


A toto si třeba přečte TENTO člověk.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#55 Příspěvek od tomasjedno »

Dobrý pokus o ******ký uzel :D
(ostatně jsou v SI amatéři, ani nebyli nominováni mezi Top 10 SI).

Uživatelský avatar
mtajovsky
Příspěvky: 3694
Registrován: 19 zář 2007, 02:00
Bydliště: Praha

#56 Příspěvek od mtajovsky »

Vydefinovat - no to je taky nářez. Definovat je něco konečně určit, ale tady se implicitně předpokládá trvalý nedokonavý proces definování. No a nakonec, po ukončení je věc vydefinovaná. Stejně jako kniha je dopřečtená, nádobí vyumyté dům vypostaven. :roll: :roll:

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#57 Příspěvek od tomasjedno »

A pak už zbývá jen vyzjistit termín vydodání.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#58 Příspěvek od Cust »

Ale třeba slovo vysrání je OK, ne?

Uživatelský avatar
Paja250
Příspěvky: 196
Registrován: 29 říj 2007, 01:00
Bydliště: českobudějovicko

#59 Příspěvek od Paja250 »

To je, protože když dokončíš proces sraní, jsi vysrán.
tomasjedno: v tescu měli skladníci ještě lepší paskvil - razítko "NEVYDODÁNO".
...A máte to zapojené v zásuvce?

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#60 Příspěvek od Crifodo »

V neděli jsem se chvíli díval na ten polední Moravcův politický paskvil, seděla tam skoro umučená koaliční trojkolka proti komoušům Sobotkovi a Kováčikovi a termín "komunikovat reformu" tam všichni ti prostituti použili snad padesátkrát za tu dobu, co jsem měl žaludek to sledovat. Specielně Tlučtchoř se tam kácel, jako by byl po dvou paralelních mrtvičkách.

Hnusný a tristní pohled, jak do předpeklí :barf:

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“