Kompletní schéma zapojení elektriky škoda 120L

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

Kompletní schéma zapojení elektriky škoda 120L

#1 Příspěvek od NOHITS »

Nemáte někdo schéma tohoto zapojení?nejlepší by bylo sehnat celou řadu od 105S až po 136 ale bude mě stačit od 120L.
Měl sem knížky která se dávala k novýmu autu od výrobce jenže tu mě vyhodila matka a teď když je to potřeba tak to nemám
¨předem díky.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#2 Příspěvek od Hill »

Nezakládej, prosím, pro stejný dotaz víc témat. Jednou úplně stačí.
Další mažu.

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#3 Příspěvek od miroja »

Par schem mam, mozem Ti to poslat, ale az zacaitkom buduceho tyzdna (treba mi to zoskenovat).
Ak potrebujes nieco konkretne skor,ozvi sa. Skusim popisat :wink:

Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od NOHITS »

S kamošem spravujem tento stroj a občas se stane že od někud odpadne drát
Dřív sem to schéma uměl nazpaměť ale teď už si to moc nepamatuju
Jo a čím víc mě toho oscanuješ tím líp dikec

Uživatelský avatar
Hurvo
Příspěvky: 156
Registrován: 09 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Pod Javorinou

#5 Příspěvek od Hurvo »

Pokial viem, tak v knižke k novému autu schéma nebola. Ja som mal neaké shémy, a tie boli rozdelené aj podľa typu a roku výroby auta, ale aj tak som 25% elektriky prerobil podľa seba a rôznych zlepšovákov z AR. Doporučujem urobiť plynulú reguláciu otáčok ventilátora (stačí výkonový tranzistor a potenciometer) to čo tam je nestojí za nič, a automaticé zapínanie ventilátora chladiča. schemu som mal z naekého AR, napájalo sa to na teplomer v palubovke. Super vec, šlape to do dnes. Ak chceš nájdem, oskenujem a pošlem.

Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od NOHITS »

Hurvo píše:Pokial viem, tak v knižke k novému autu schéma nebola. Ja som mal neaké shémy, a tie boli rozdelené aj podľa typu a roku výroby auta, ale aj tak som 25% elektriky prerobil podľa seba a rôznych zlepšovákov z AR. Doporučujem urobiť plynulú reguláciu otáčok ventilátora (stačí výkonový tranzistor a potenciometer) to čo tam je nestojí za nič, a automaticé zapínanie ventilátora chladiča. schemu som mal z naekého AR, napájalo sa to na teplomer v palubovke. Super vec, šlape to do dnes. Ak chceš nájdem, oskenujem a pošlem.
Přesně ty schéma rozdělený podle typu a roku výroby myslím (samozřejmě i s legendou kvůli barvě drátů - jen pro jistotu )

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#7 Příspěvek od miroja »

V pondelok Ti to zoskenujem a poslem (ak nezabudnem cez vikend doniest knihu od rodicov).
K S125L schema urcite bola, konkretne na strane 52, na dalsich dvoch stranach su vysvetlivky. :wink:

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#8 Příspěvek od miroja »

Mam to zoskenovane (J. Andrt, Automobily S105/120), ale nemam Ti to kam poslat. :nevim:

Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od NOHITS »

E-mail a ICQ mám jak v profilu tak na stránkách , tak mě nevykládej že nevíš kam to poslat :)

P.TAZZ

#10 Příspěvek od P.TAZZ »

miroja píše:Mam to zoskenovane (J. Andrt, Automobily S105/120), ale nemam Ti to kam poslat. :nevim:
hele chlape nechceš to šoupnout nìkam na net myslim že by se to hodilo i více lidem??
Co ty na to? :cry:

Uživatelský avatar
NOHITS
Příspěvky: 190
Registrován: 10 úno 2006, 01:00
Bydliště: Brno-jih
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od NOHITS »

Jestli můžu tak to uploaduju ale řekněte si kam (aby to co nejvíc vydrželo) :)

P.TAZZ

#12 Příspěvek od P.TAZZ »

NOHITS píše:Jestli mùžu tak to uploaduju ale øeknìte si kam (aby to co nejvíc vydrželo) :)
Sory za zdržení.
Nejlepší (teda aspoò pro mì by byl www.rapidshare.de

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#13 Příspěvek od miroja »

NOHITS píše:E-mail a ICQ mám jak v profilu tak na stránkách , tak mě nevykládej že nevíš kam to poslat :)
No email si tam vtedy nemal zverejneny,abo zeby som bol slepy :cry:
no a ICQ-cku neholdujem.

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#14 Příspěvek od miroja »

P.TAZZ píše:
miroja píše:Mam to zoskenovane (J. Andrt, Automobily S105/120), ale nemam Ti to kam poslat. :nevim:
hele chlape nechceš to šoupnout někam na net myslim že by se to hodilo i více lidem??
Co ty na to? :cry:
Kludne, dal som to na upload : / Schémata / Auto /S105_120_schemy.pdf
Ozaj, a nechces sa nahodou zaregistrovat ? Nerad odpovedam anonymom . :?

PS: Na Rapide to po 30 dnoch od posledneho downloadu mazu, ci nie ?
PS2: Sorry for delay, no menili mi v byte okna, a ten bordel co ti poloprofici sirili okolo seba ... UZ NIE !!!
PS3: Vobec by mi nevadilo, keby z Uploadu mohli tahat len zaregistrovani uzivatielia. Co na to admini?

P.TAZZ

#15 Příspěvek od P.TAZZ »

miroja píše:
P.TAZZ píše:
miroja píše:Mam to zoskenovane (J. Andrt, Automobily S105/120), ale nemam Ti to kam poslat. :nevim:
hele chlape nechceš to šoupnout nìkam na net myslim že by se to hodilo i více lidem??
Co ty na to? :cry:
Kludne, dal som to na upload : / Schémata / Auto /S105_120_schemy.pdf
Ozaj, a nechces sa nahodou zaregistrovat ? Nerad odpovedam anonymom . :?

PS: Na Rapide to po 30 dnoch od posledneho downloadu mazu, ci nie ?
PS2: Sorry for delay, no menili mi v byte okna, a ten bordel co ti poloprofici sirili okolo seba ... UZ NIE !!!
PS3: Vobec by mi nevadilo, keby z Uploadu mohli tahat len zaregistrovani uzivatielia. Co na to admini?
Zaregistrovat se chci už jak dlouho jenže mi to nejde,psal sem i adminovi a žádná odpovìï,to víš že mì to taky s**e. :evil:
Vždycky mi to napíše dìkujeme za registraci a nedorazí mi ten email na aktivaci úètu. :?: :roll:
Jinak díky za upload.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“