Cena za opravu

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

Cena za opravu

#1 Příspěvek od kimi »

Skoro každý dotaz je tady na kond 220mf do báze BU 508 ,zajímalo by mně, za kolik Kč spravíte tento. vazební kondík do báze BU 508,

Návštěvník

#2 Příspěvek od Návštěvník »

cena bude v rozmezí 400-600 Kè,ovšem není to jen o tom kondiku,nebo ty mìníš jen tì :?: ch 220uF a nic jiného tam nedìláš???

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#3 Příspěvek od mi-ro »

...taky bych to tak viděl, 1)Manipulační poplatek-příjem výdej, 2)Zjištění závady-vyhledání vadného dílu, 3) Výměna, 4)Nastavení, 5)Zkouška funkcí, vypsání opr. listu a pokud někdo něco z tohoto vynechá, tak je hlupák protože to jsou nutné úkony.

viliam
Příspěvky: 92
Registrován: 16 led 2005, 01:00

#4 Příspěvek od viliam »

A to si neuviedol demontáž a montáž :opravar: , pravidelné školenia a testy :smash: , vybavenie pracoviska meracou technikou a náradím :pecek: .....atď.

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#5 Příspěvek od pit »

:wink: já to dělám 600-700 :toilet:

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#6 Příspěvek od kimi »

Anonym píše:cena bude v rozmezí 400-600 Kč,ovšem není to jen o tom kondiku,nebo ty měníš jen tě :?: ch 220uF a nic jiného tam neděláš???
a co bych tam tak měl jěště dělat,prohlédnu stuďáky ve VN a vyskladním to , to by mně teda zajímalo co stím jěště děláš. :beer:
Jinak já to dělám za 650.

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od jezevec »

Jak to sleduji, tak asi podražím. Dělám TV paušálně za 500,- včetně DPH 19% plus mat.

Návštěvník

#8 Příspěvek od Návštěvník »

Dìlám asi to co ty,i druhý elyt ,stuïáky,doostøení, no aby to nepøišlo za týden s nìjakou banalitou. :agree:

Uživatelský avatar
pit
Příspěvky: 176
Registrován: 21 bře 2005, 01:00

#9 Příspěvek od pit »

kimi píše:
Anonym píše:cena bude v rozmezí 400-600 Kč,ovšem není to jen o tom kondiku,nebo ty měníš jen tě :?: ch 220uF a nic jiného tam neděláš???
a co bych tam tak měl jěště dělat,prohlédnu stuďáky ve VN a vyskladním to , to by mně teda zajímalo co stím jěště děláš. :beer:
Jinak já to dělám za 650.
máš recht podle ceníku OVP :chicken:

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#10 Příspěvek od kimi »

Proč ne ceníkové položky mají víc než dobré a když to ukážu zákazníkovy tak je spokojenej že sem si tu cenu nevycucal z prstu a je to od velké firmy,pak mám klid i já :wink:

Uživatelský avatar
kimi
Příspěvky: 170
Registrován: 22 bře 2005, 01:00
Bydliště: OLOMOUCKÝ KRAJ

#11 Příspěvek od kimi »

Ale stejně nejlepší byznys pánové byl přechod ze Secamu na Pal.
Kdeže ty zlaté časy sou. :cry: :cry: :prst:

wiktor

#12 Příspěvek od wiktor »

ale nejvetsi sranda bude az se prejde z palu na ntsc

Uživatelský avatar
Frenky
Příspěvky: 424
Registrován: 19 dub 2005, 02:00
Bydliště: CZ-MO

#13 Příspěvek od Frenky »

To asi nehrozí,ale digi TV budou už brzy...v Číně určitě nějaký laciný televizor vymyslí a budete nahánět *byty*,pokud to nebude jen z *modulů*..Zdá se,že to příjde rychle...Horší to bude s *budíky*,
zatím stačil nějaký ten Multimetr...je na co se těšit...
:pecek:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

NTSC?

#14 Příspěvek od Hill »

->wiktor: pozorně jsem sledoval, jak po úspěšném pokusném vysílání v PALu nám někdo rozhodl, že "zděsj budět Sekam". Ti, kdo poukazovali na nevýhody Secamu, byli málem označeni za vlastizrádce a nakonec mohli být rádi, že veřejnou prezentaci vlastního názoru odskákali jen ztrátou místa.
Ta česká anální speleologie! Ale nevěřím tomu, že by se přešlo na NTSC, systém starší a horší, jen proto, že ho používá pár velkých zemí. Ačkoliv tehdy jsme tomu kroku zpět (a to se k BTVP ještě dostal málokdo, takže o tolik nešlo) také nevěřili...

Uživatelský avatar
Woofe
Příspěvky: 120
Registrován: 31 bře 2005, 02:00
Bydliště: Czech Republic

#15 Příspěvek od Woofe »

Myslím že další posun TV bude na HDTV. :wink: A neřekl bych že se bude někdo zabývat výrobou DVB-T modulů do TV. V těhlech technologiích bude končit sranda a na spínanej zdroj ti mutimetr stačí. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“