Acer Ferrari 3000, jak se dostat k zakladní desce

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#16 Příspěvek od keemo »

Mourek píše:No já tohle řešívám tak , že tam naletuju kablík s konektorem a nechám ho plandat z notebooku ven. A je to jednoduchý.
@Rezis-a mobilita je teprv ta tam...tahat na spagate za sebou nabijacku to je plezir :lol:

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#17 Příspěvek od robo »

Znate nekdo tu firmu notebook-dily.cz Napsal jsem jim behem tydne dva emaly a doted zadna reakce. Ve spamu take neni. Sice tam muzu zavolat, ale abych na ten dc konektor necekal do vanoc :)

Uživatelský avatar
Paja250
Příspěvky: 196
Registrován: 29 říj 2007, 01:00
Bydliště: českobudějovicko

#18 Příspěvek od Paja250 »

Objednával jsem od nich naposledy začátkem ledna, bylo to úplně bez problémů, zboží za 2 dny doma. Tak nevím :nevim:
...A máte to zapojené v zásuvce?

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#19 Příspěvek od rezis »

Máš už ho?
když tak hoď sz
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#20 Příspěvek od robo »

Tak jsem konektor objednal z linku z tohoto topicu. I s postovnym 530 kc. A treti den den po objednani me prisel email od jedne firmy ze ho maji taky. Za 150 :) Sem to na jejich webu nenasel a tak jsem jim posilal email. Nu coz. Kdyz jsem to uz objednal, tak to tak necham a budu si to pro priste pamatovat. Az to bude komplet hotovo, dam o tom vedet.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#21 Příspěvek od robo »

Tak v pondeli konektor prisel v krabici 20*20*20cm. Dneska jsem na nej kouknul podrobne a zjistil ze vse by sedelo az na malickost. Ten trn ma mensi prumer nez original. Takze mam moznost tento dc konektor pouzit a ustrihnout puvodni na nabijecce. A napajet tam dc jack ktery bude pasovat do toho dc konektoru v notasu. Stim ustrizenim ale musi souhlasit majitel notasu ktery je mimo CR a prijede v nedeli. Dalsi moznost je dc konektor vratit a doufat ze ve skladu najdou ten spravny. Nebo vratit penize a shanet ho jinde. Na to vraceni mam 14 dnu. Tak ted nevim co s tim.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#22 Příspěvek od tomasjedno »

robo píše:...Ten trn ma mensi prumer nez original...
Jak moc? Nejlépe v nějakých mezinárodně standardizovaných mírách :D

Menší průměr toho trnu bude nejspíš znamenat větší přechodový odpor a menší proudovou zatižitelnost.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#23 Příspěvek od robo »

Ten original ma 2,4mm a ten novy ma 1,4mm. Asi. Blbe se meri kdyz se k nemu nemohu moc dostat.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#24 Příspěvek od tomasjedno »

Pokud by byl zlacený a maminka ho svírala z obou stran, tak bych se toho nebál.
Pokud by byl jen chromovaný či niklovaný a přítlak by byl jen z jedné strany (pérem na vnější válec), tak bych se toho tenkého kolíku bál.

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od FRANSIMOR »

8O :roll: :arrow: :P

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od FRANSIMOR »

www.notebook-dily.cz -dyt tam maj ty co potrebovals....proc jsis objednal jinej...... :roll:

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#27 Příspěvek od robo »

Davidus mi vymenil poskozeny DC konektor. Timto mu velmi dekuji. A notas davam dohromady. Mam pocit ze mi zustanou nejake sroubky. To se mi obcas stane. Svedomite kontroluji pri zpetne montazi, jestli jsem nezapomel umistit nejaky sroubek. Rekl bych ze jsou tam vsechny. A stejne mi nejaky zustane.
Je to vcelku vcelku. Jen nevim kam uchytit antenu. Kablik prochazi ockem takze musi byt nahore. Ale nevim kam s nim. Tak kam bych ho mozna dal mi nepasuje. V Service guide je zminka o antene wifi. Muj dil ma uchyceni na ocko.
Přílohy
Muj dil.jpg
(67.9 KiB) Staženo 29 x
31-07-2011_00003.jpg
(20.06 KiB) Staženo 29 x

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#28 Příspěvek od robo »

FRANSIMOR píše:www.notebook-dily.cz -dyt tam maj ty co potrebovals....proc jsis objednal jinej...... :roll:
Na obrazku se zda ze je to on. Ale ten co prisel tak osicka ma mensi prumer. Ten co mi ted prisel od jine firmy je uz ten spravny.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#29 Příspěvek od rnbw »

robo píše:Jen nevim kam uchytit antenu. Kablik prochazi ockem takze musi byt nahore. Ale nevim kam s nim. Tak kam bych ho mozna dal mi nepasuje. V Service guide je zminka o antene wifi. Muj dil ma uchyceni na ocko.
Nema to byt na tom pante LCD?

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#30 Příspěvek od robo »

Svadi to k tomu ze by to mohlo byt na tom pante. Ale je to antena a pant je kovovy. A nedosahne to tam. Max k tomu sroubku co drzi ovladaci panel, je uplne napravo. Rad bych to dal tam kam to patri. Kdyz to nepujde jinak, vezmu sekundak a nekam to prilepim.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“