Nedostatek prostredku QDI P4I865A, W7

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#31 Příspěvek od robo »

Zde je link ke stazeni manualu.

http://www.edisk.cz/stahni/46140/P4I865 ... .61MB.html

Doufam ze se clovek ktery mi tento manual postnul nebude zlobit ze to sem davam. Ale je tu moznost ze po precteni manualu mi nekdo poradi. Pokud ano, nesohlasi, staci mi dat vedet a ja link smaznu.

Uživatelský avatar
Paja250
Příspěvky: 196
Registrován: 29 říj 2007, 01:00
Bydliště: českobudějovicko

#32 Příspěvek od Paja250 »

Robo, link na manuál tady v klidu nechej viset. Třeba pomůže ještě někomu jinému. :)
...A máte to zapojené v zásuvce?

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#33 Příspěvek od robo »

Pokud necham v pci tv kartu, instalacka W7 se nerozjede, i kdyz odpojim system. disk, kvuli ovlivneni. S prazdnym pci slotem se instalacka rozjede.I bez disku.
Co me dostalo, tak s tv tunerem v pci slotu se rozjede instalacka XP. Obraz je pri instalaci normalni, jako vzdy.
V PCI slotu necham tv tuner. A otazka zni: Proc se rozjede instalace os XP a nerozjede se instalace os W7. Proc instalaci os W7 muze zablokovat tv tuner v pci slotu. A os XP prof. to vubec nevadi. W7 jsou z netu ale neverim ze je to tim od kud jsou. Mozna je to nejake z prvnich verzi, v dalsich, verzich W7 je to uz osetreno. Co ja vim. Jen hadam.

Edit: sehnal jsem jinou instalacku W7 a je to stale stejny. Sezenu si nahradni disk a zkusim instalacku xpecek.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#34 Příspěvek od robo »

Sehnal jsem si druhy disk a nainstaloval xp. Pred instalaci OS jsem zasunul do pci slotu tv tuner. Vzdycky kdyz jsem instaloval operacni system xp na mem puvodnim pc, ponechal jsem tv kartu ve slotu.
Uz behem instalace se mi obraz pres puvodni dojem, ze je vsechno ok, tak uplne nezdal. Po nainstalovani os a spusteni XP SP1me bylo vse jasne. Obraz byl opet v rezimu 16 barev. System nerozpoznal GF 6600, jako vzdy, ale to nema na tech 16 barev vliv, viz text dole. Nepovedlo se mi ani nainstalovat posledni i starsi ovladace nvidia. Po odpojeni tv tuneru a zapnuti pc se obraz vratil do normalnich barev. Nejak jsem zapomel se podivat v jakem rezimu je zobrazovani. Ale urcite to nebylo 16 barev. Na kudoz 7x jsem mel pri instalaci OS vzdycky v pci slotu tu tv kartu. A problem s instalaci ovladacu nikdy nebyl. A pred instalaci ovladacu graficke karty GF 6600, cerstve nainstalovany os, obraz nikdy nejel v 16 barvach.
A uz me TV tuner DTV 2000H Plus do pci slotu muze byt ukradeny. Dekuji vsem za snahu mi pomoci. Ale neni me souzeno tuto svinarnu rozresit.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#35 Příspěvek od keemo »

tak bude ta doska k prdu...smer zber...na a***e sa daju zohnat prkna so s478 za rozumny peniaz,asi by som vyskusal...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#36 Příspěvek od rnbw »

To je nejaka nekompabilita, urcite by som to nevyhadzoval.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#37 Příspěvek od robo »

Vyhazovat nic nebudu. A pci slot v haji nebude. Byl v nem funkcni modem.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#38 Příspěvek od keemo »

No ja nic ale ked to prkno nejde pouzit resp vsetko cpat do usb,pre mna by bolo krapet obmedzujuce.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#39 Příspěvek od p32 »

Podle mě máš všechnoy v pořádku, jen ten TV tuner DTV 2000H Plus prostě nemusï pasovat. Neznám ho, takže nemůžu posoudit. Není na něm nějaké udělátko na swičování přerušení či tak nějak ?

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#40 Příspěvek od robo »

Tak jsem vymenil Leadtek za AverMedia. Namontoval, nainstaloval soft, restart, naladeni. A vse je ok. Telka jede jak z praku. Proste deska nema rada Leadtek.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“