IP adresa

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

IP adresa

#1 Příspěvek od jano2 »

Chcem sa spytat ,prečo mi notebok občas vymaže IP adresu.Stalo sa mi to už asi 4x v tomto roku.Dakujem za rady.

Uživatelský avatar
Standa33
Příspěvky: 283
Registrován: 07 lis 2009, 01:00

#2 Příspěvek od Standa33 »

Odkud tu adresu maže? Jaký typ připojení používáš LAN,WiFi ?

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#3 Příspěvek od jano2 »

Standa33 píše:Odkud tu adresu maže? Jaký typ připojení používáš LAN,WiFi ?
WiFi,no neviem ,ako sa tomu nadava,proste nepripoji sa na internet,až ked ju dopišem do tych koloniek.

Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Příspěvky: 488
Registrován: 09 led 2010, 01:00

#4 Příspěvek od Gringo_Joe »

pripojujes se na svou WiFi? Nekdy je dobre treba pravidelne restartovat router (da se to naplanovat, at se to dela samo)

Jinak by taky neskodilo napsat, co to je za stroj

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Ono by vůbec neškodilo nebýt línej a opsat sem to, co je napsáno vespod na těch krabičkách. I na té co je tam taková ta klávesnice a obrázek s wokýnkem. :wink:

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#6 Příspěvek od jano2 »

Notebok je ASUS a to je všetko čo viem .Nejak sa s nim nekamaratim,ide mi len to,čo mi syn nastavi.Chcel som sem dat obrazok,no nechce mi ho vziat,vraj je nejak velki,,,

Uživatelský avatar
Gringo_Joe
Příspěvky: 488
Registrován: 09 led 2010, 01:00

#7 Příspěvek od Gringo_Joe »

tak lidi jsou optimisti, ale jestli cekas, ze ti poradime "zmackni takove velke zelene tlacitko s napisem opravit" tak to je moc velky optimismus..
Pokud ti nejde ani vlozit fotka (musis si ji zmensit), tak to bude trochu problem.. Zespoda notebooku bude urcite neco napsane, krome ASUS tam bude i nejake to vyrobni cislo a tip. Mozna to zvladnes prepsat a fotky nebude treba. Tak samo pristupovy bod. Jinak to bude asi chtit synovu intervenci

Uživatelský avatar
Bezny
Příspěvky: 215
Registrován: 08 čer 2005, 02:00

Re: IP adresa

#8 Příspěvek od Bezny »

jano2 píše:Chcem sa spytat ,prečo mi notebok občas vymaže IP adresu.Stalo sa mi to už asi 4x v tomto roku.Dakujem za rady.
Standardně se zaškrtává, že IP adresu přiděluje DHCP server. Máš nějaký důvod dělat to jinak?
Pravděpodobně kecám.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“