Výroba DPS u pana KOHOUTA

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od markoni »

Zdravím
Také se chci podělit o čerstvě nabytou zkušenost.U Kohoutů jsem si nechal dělat plošný spoj jednostranný s tím že bude platba provedena s mé strany převodem z účtu na účet předem jsme se na tom domluvili pomocí emailu s poslanou předlohou plošného spoje ale jaké bylo mé překvapení když mi došla zásilka nikoliv s platebními dispozicemi to znamená číslo jeho účtu a variabilní symbol na identifikaci mé platby ale složenka typu C s vyplněnými údaji.Mě to namíchlo tak jsem tam zavolal telefonicky vzala to jakási paní tak jsem ji to zdělil a ona se velice omlouvala tak nevím jestli se opravdu spletla nebo co? díky

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od ZdenekHQ »

To se jim občas stává - pořád lepší mít doma desky a složenku než dobírku na poště, protože doma nemáš ani korunu.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#18 Příspěvek od kevin_mitnick »

Fakt nevim, co resis. Na slozence mas napsano cislo uctu, konstantni i variabilni symbol a je v podstate naprosto egal, jestli to uhradis s pouzitim techto symbolu pres homebanking, nebo zaplatis sek na poste. Ucetni soft proste vygeneruje postovni poukazku a je na tobe, zda ji zaplatis prevodem, nebo u okynka...

Uživatelský avatar
fery66
Příspěvky: 228
Registrován: 02 dub 2009, 02:00
Bydliště: NR

#19 Příspěvek od fery66 »

Od vytlačenia navrhnutého plošáku na pauzák, maximálne do 1,5 hodiny vŕtam diery... Fotovrstva spray POSITIV 20. Funguje to výborne! Treba si to ale "natrénovať". Pri troche trpezlivosti sa dajú robiť aj dvojstranné plošáky. Aby som niekde posielal predlohy a čakal... 8O

Uživatelský avatar
akero
Příspěvky: 28
Registrován: 07 srp 2011, 02:00

#20 Příspěvek od akero »

Mohu se zeptat, fungují vám jejich stránky?

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Jirka »

nejdou
*****

Odpovědět

Zpět na „Poradna“