Snížení daňového paušálu

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Snížení daňového paušálu

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tak už jde Kalous Ušatý po krku i nám, co používáme daňový paušál. Chce ho u některých živností snížit až na 20%, v případě řemeslných z 80% na 50%. Ten chlapec neměl přestat chlastat, protože od té doby to s ním jde ještě víc z kopce, každej den vymyslí nějakou novou akci, jak nám ještě víc utáhnout opasky, chemik náš šikovnej...

Já vždycky po podobných sděleních vypadám stejně jako on :

Obrázek
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Mourek
Příspěvky: 1285
Registrován: 17 zář 2005, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Mourek »

tak přirovnávat chemika k sůvě to jsi přestřelil. Sůva je užitečná , chytá myši, ale co chemik. Akorát všechny se*e a proto ho stále volíme (já ne) a je pořád v parlamentu a ve většině vlád.

Uživatelský avatar
brtnik
Příspěvky: 329
Registrován: 05 říj 2004, 02:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od brtnik »

No tak budeme místo 80% nákladovì na 120% po posbírání všech použitelných paragonù z široké rodiny a pøíbuzenstva.... Nebo to øešit jako kolega, který kamenické práce na hrobce svých rodièù a pár pytlù cementu na opravu plotu dal do nákladù své elektroopravny, když mu je úøednice z finanèáku pøi kontrole chtìla vyøadit, tak ji ukázal gramofonové chassis z mramoru a tvrdil, že takových vyrobil více, cement potøeboval na vylití zátìže a kameník mu dìlal ty desky... A hned byl v mínusu!
Jediné, co mne štve, že v koneèném dùsledku erár nevybere více a tím pádem bude vymýšlet další a další zpùsoby, kterak nás obrat. Tyto pokusy vždy vedou jen k tomu, že oficiálnì na fakturu dìlá jen blázen a KAŽDÝ! zákazník se pøi sjednávání ceny dnes ptá "a kolik by to stálo bez úètu?"! Kam to vede, nech￾ si každý odpoví sám.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

Mourek píše:Akorát všechny se*e a proto ho stále volíme (já ne) a je pořád v parlamentu a ve většině vlád.
Chemik je nezničitelnej, vždycky se tam nějak protlačí, i kdyby většinu získala Strana matek za lehčí porody.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#5 Příspěvek od p32 »

Já bych to neřešil. Je tam jeden exot, tak ho vyhodíme a dáme tam druhého exota ? Komu paušál nevyhovuje, tak bude vést prokazatelné náklady. Je to trochu víc práce, ale ať. Klidně poradím i jak mít náklady 95% a podle zákona. :wink:
Spíše mě bolí, že nenažranci z vlády a spol. místo aby šetřili sami na nákladech, tak na to kašlou, žádný zákon jim to nehlídá a oni jen vymýšleji další možnosti jak nakrást víc od normálních lidí. Jak může někdo platit daň z majetku, který si koupil za zdaněné peníze ? Proč to není např. poplatek z místního rozvoje obce ? Protože by museli pak tu obec opravdu rozvíjet ? :cry:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od ZdenekHQ »

Tak chemik už přemýšlí nad tím, že uživatelé odpočtových paušálů přijdou o slevy na děti, slevy-odpočty z hypotéky atd.

To je paráda, napřed všechny velký firmy/banky prodat nebo nechat zbankrotovat či vyhořet a pak najednou zjistit, že státní kasa nemá žádný kloudný příjmy. První kapr, co si vypustil vlastní rybník a teď v lese ždímá pařezy v naději, že si ho zase napustí....
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“