MASCOM 1100Cr

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

MASCOM 1100Cr

#1 Příspěvek od bastlir40 »

Zdravím. Prosím Vás,mohli by jste někdo poskytnout schéma tohoto satelitního přijímače? Řeším problém,kdy po nastavení Diseq mi po uložení nezůstane tak,jak ho uložím. Když přepnu na druhý satelit,píše že vyhledává signál a v nastavení je diseq jinak,než jsem si ho nastavil. Přehrál jsem i firmware v domění,že bude chyba v něm,chyba se však projevuje i po přehrání. Teď už nezbývá nic jiného,než hledat v elektronice. Předem moc děkuju za ochotu všem.

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#2 Příspěvek od DELONG »

A určite to to uloženie parametrov robíš správne podľa manuálu?

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#3 Příspěvek od bastlir40 »

Přesně podle manuálu,každé nastavení ukládám. Už nevím co s tím. :cry:

Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

#4 Příspěvek od cabernet »

Nedavno som nastavoval nejaky satelitny prijimac podla navodu na obsluhu. Podla neho to neslo nastavit. Dlho som skusal, az sa mi podarilo najst spravny postup nastavenia, ktory nesedel so spominanym uzivatelskym manualom. Napr...

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#5 Příspěvek od mirosne »

Skús vymeniť pamäť.
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 597
Registrován: 14 kvě 2004, 02:00
Bydliště: Vysočina

#6 Příspěvek od Mirda »

Nebo smazat nepotřebné naladěné stanice a tím uvolnit paměť.

Uživatelský avatar
DELONG
Příspěvky: 1361
Registrován: 16 dub 2006, 02:00
Bydliště: SVK

#7 Příspěvek od DELONG »

cabernet píše:Nedavno som nastavoval nejaky satelitny prijimac podla navodu na obsluhu. Podla neho to neslo nastavit. Dlho som skusal, az sa mi podarilo najst spravny postup nastavenia, ktory nesedel so spominanym uzivatelskym manualom. Napr...
Presne tak tie užívateľské návody prekladajú ľudia čo prekladajú rozprávky a v odbornom preklade sa topia a vymýšlajú "perly".
Doporučujem originál manuál v angličtine a taktiež vyčistenie pamäťi poprípade výmena pamäťe.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

OT Ba ba , je jen málo dobrých návodů . Nejen , že překlady jsou špatné , ale i necelé , popřeházené obrázky a pak i chuťovky , kdy na zařízení s českým OSD jsou obrázky s názvy v anglině . :D

Uživatelský avatar
bastlir40
Příspěvky: 463
Registrován: 27 srp 2010, 02:00
Bydliště: Příbram

#9 Příspěvek od bastlir40 »

Pánové mockrát děkuju všem za obrovskou pomoc. Smazal jsem vše z paměti kromě satelitů Astra 3 a Intelsat 10-02. Nastavení se uložilo a přijímač funguje jak má. :aplause: :agree:

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “