kabel k zadnim repro-felicie

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Jakubek

kabel k zadnim repro-felicie

#1 Příspěvek od Jakubek »

mam felicii z roku 95,glxi, a od radia mi nekam vedou kably k zadnim benam. predni mam od te doby co sme ji koupili a jedou ok, ale zadni nevim kam pripojit, protoze nevim kde konci ty draty a strihat a tahat nove nechci :( ... vite nekdo kam vlasgtne vedou?

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

Zadní repro

#2 Příspěvek od Honza_dy »

Já mám felicii family z r.2000. kabely k zadním repro končí za plastovými kryty mezi podběhy a předními dveřmi. Nejdřív musíš opatrně vypáčit plast u prahů a objeví se šroubek který drží onen dříve zmiňovaný kryt. U mě to byl jediný konektor který nebyl nikam zapojený. Potom je už jen potřeba protáhnout dráty prahem pod zadní sedadlo. Z každé strany auta vede jedmo repro. Bacha na polaritu! Bude asi potřeba vydělat rádio a podívat se na ISOkonektor.

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 105
Registrován: 18 říj 2004, 02:00

#3 Příspěvek od Antony »

Vlastně když natáhneš dráty přímo od rádia tak sice použiješ o 1m delší kabel, ale vyhneš se případným přechodovým odporům v konektoru a zbytečnému rozebírání obou stran pakliže to chceš do plata.

Antony

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

Re: Zadní repro

#4 Příspěvek od Raptor181 »

Honza_dy píše: Z každé strany auta vede jedmo repro. Bacha na polaritu! Bude asi potøeba vydìlat rádio a podívat se na ISOkonektor.
Robim repro do auta asi 5 rokov a nemal som ziadny problem s polaritou repro a radio. Treba to len sparovat. Inak ked sa prehodi polarta hraje to blbo, ale nic sa nestane.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Jakubek

#5 Příspěvek od Jakubek »

no tak prechodovy odpor to je to nejmensi co me tam stve:)....my sme ji koupili v roce 98 dali sme tam ty bedny, ale nikdo je nemel cas zapojit. ted to prodavame tak by to konecne chtelo :)..... navic to sou repracky co bracha z neceho vykuchal takze kvalita.... :P :)
kazdopadne dik

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#6 Příspěvek od Honza_dy »

No přechodovej odpor... Já ty konektory ucviknul a dal to na čokolády, ale pokud to chceš mít tip ťop, tak to jde i naletovat. Navíc si neumím představit že bych se prodíral tou spoustou kabelů a tahal nový dráty k rádiu, když to za mě udělali soudruzi z Mladé Boleslavi. :roll:

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#7 Příspěvek od Raptor181 »

Honzo je to uplne v pohode a ta tahacka novych drotov je uplne hracka. Inak ja mam v aute vsetko letovane a nemam problemy s vypadavanim zvuku alebo vypadnutym konektorom. Vsetko je najlepsie letovat. Kvalita je poznat.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Uživatelský avatar
Antony
Příspěvky: 105
Registrován: 18 říj 2004, 02:00

#8 Příspěvek od Antony »

Už to dělám pár let ale použití čokolády nebo rychlosvorky téměř vždy dopadne uklepáním. Taky se snažím raději vše letovat. Nejlépe pod smršťovací bužírku, pak není co řešit.
Antony

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“