Zivotnost dnesnych VCR

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Zivotnost dnesnych VCR

#1 Příspěvek od durkovic »

prosim Vas aka je podla Vas zivotnost dnesnych hyper alebo supermarketovych VCR ked to beha denne.nemyslim tym solidne predajne s elektronikou tym verim ale najdu sa aj tam nejake chrobacne kusy.

dakujem za odpovede

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

Krátká 8-)

Uživatelský avatar
1010
Příspěvky: 208
Registrován: 05 úno 2006, 01:00

#3 Příspěvek od 1010 »

Viděl bych to tak akorát na tu 2 letou záruč.dobu ))))A kolikrát nejen VCR.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#4 Příspěvek od mi-ro »

Jen pro porovnání, klasický poctivý video má ocelový trn a na něm přítlačnpu kladku s KULIČKOVÝM LOŽISKEM. Při opravě "videa" v ceně cca 2 000,- jsem žasnul: Nejenže jsme v AME přísluné rozměry kladky vůbec nenašli ale hřídel nějaký plast, a v kladce jakési pouzdro-rovněž plast. Vím že dnešní plasty jsou kvalitní, dokonce z nich dělají závěry pistolí a pouzdra radiostanic který vydrží pád ze dvou metrů na beton ale tady to nějak nefungovalo.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

životnost VCR

#5 Příspěvek od LOYZA »

Se všemi souhlasím! Je to hrůza a děs! Je taky jisté, že když někdo chce video "novodobé" za pár kaček, tak s tím musí - i když nechce, počítat! Podle hesla - za málo kaček málo muziky! Pokud jde o mechaniku, to je jasné že musí být pořádná, tak tu už nikdo vyrábět nebude, jen pro profi oblast a za jiné koruny! Proto doporučuji opravy starých poctivě vyrobených a na roky funkčních přístrojů. Jen se to některým lidičkám nedá vysvětlit. Tak to chodí! Porovnávají neporovnatelné, tedy cenu "nového" a cenu opravy. Bude to jako s gramofony! Prostě zaniknou a pak po mnoha rocích se bude "hrabat" špendlíčkem. Na to jsem sice minimálně, ale pro pár dobrých přátel připraven. Dám dohromady postupně veškeré "stařenky" a je na to čas a klídek. Doporučuji to i vám co jste na tom podobně. Tak hodně zdaru přátelé opraváři.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#6 Příspěvek od mi-ro »

Pro ilustraci uvádím link na 5 fotek mechanik, 3 jsou profi Panďour asi 15let starý a ty další dvě může být cokoli co koupíte za 2 000,- Toho Panďoura jsem získal gratis-neptejte se kde, promazal části KTERÝ SE MÚŽOU MAZAT!! vyměnil řemeny a jede jak vítr a věřím že vydrží dalších 15 let. Dejte vědět jestli ten link jde otevřít http://home.tiscali.cz/~cz609369/video/
Naposledy upravil(a) mi-ro dne 09 lis 2006, 20:10, celkem upraveno 1 x.
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
durkovic
Příspěvky: 1890
Registrován: 18 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

re:

#7 Příspěvek od durkovic »

To mi-ro:sorry ale ja tu ziadny link na webku nevidim prosim daj to tam este raz

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#8 Příspěvek od mi-ro »

To nebyla vaše zkouška ale moje blbost-zapoměl jsem to přibalit, je to tam a tady ještě jednou http://home.tiscali.cz/~cz609369/video/
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

VCR

#9 Příspěvek od LOYZA »

Mi-ro tak to máš krásné kousky! To ti docela ZÁVIDÍM (NEUMÍM ZÁVIDĚT OPRAVDOVĚ!) Přeji ti to a jistě to užiješ roky! Tak to je parádní kousek a určitě udělal dobře že to nešlo do šrotu! Takové škody jsou nenapravitelné. Jak už jsem psal, šperky se vyhodí a lidičky koupí bižuterii v super.....

Uživatelský avatar
holy
Příspěvky: 36
Registrován: 09 led 2003, 01:00
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od holy »

podobným zpùsobem jsem pøišel k tmuhle kousku http://holyholy.wz.cz/sony.jpg
Taky jedno z tìch lepších....v aut. servisu vyèíslili cenu opravy na cca 10.000, tak mi ho kolega dones na ND. Staèilo proletovat jeden studeòák na desce displeje, vymìnit elyty ve zdroji a jede jako za mlada. Bohužel nemám DO, tak kdyby se nìkde nìkomu válelo....
Holy-Fr.Køižík - Revizní technik elektro
Když nìco nevím, tak se zeptám...

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “