LCD LG 32LT75

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#16 Příspěvek od jarda »

Samozřejmě to potřebuje odborníka, toto není legrace, a ani já to tak neberu. Pokud se tam někdo vrtá, není chyba na mé straně. Běžně se vyskytne rozdíl na kostrách i cca 60 V, proto měřit, než na něco sáhnu, nepoužívat rozdvojky přehazující fázi... a raději s odborníkem, když tomu nerozumím, ne? Dnes všichni šprtají do všeho...

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od jezevec »

Co pořád meleš o rozdvojkách přehazujících fázi, na funkčnost ani bezpečnost zařízení nemají tyto rozdvojky vliv a ani nesmí.
Už ti tu na fóru někdo říkal, abys nekomentoval věci, kterým nerozumíš.

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#18 Příspěvek od jarda »

Lidi toho napovídají, ale faktem je, že to i zabíjí..., ale to už je o odborosti. Nechal bych to na odborné fórum, i když je to všeobecně známé, stačí absolvovat školení a zkoušky po odborné praxi... /alespoň učňovka, raději SPŠE/.

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#19 Příspěvek od Andrea »

A kdy to prosím tě zabíjí? Když si nějaké prase připojí N na kostru? Pak to ale není problém rozdvojky, ale toho prasete.

Uživatelský avatar
Maskot
Příspěvky: 1772
Registrován: 19 lis 2004, 01:00
Bydliště: Wien

#20 Příspěvek od Maskot »

jarda píše:Lidi toho napovídají, ale faktem je, že to i zabíjí..., ale to už je o odborosti. ..
Rozdvojky uz jsi ohodnotil, jeste sem poves obsah skoleni pro chovani se v koupelne po odborne provedene instalaci bez chranice.

Uživatelský avatar
jarda
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 925
Registrován: 01 led 2012, 01:00

#21 Příspěvek od jarda »

Máš v koupelně chránič? A kdo ho má? A od kdy je platná norma? Na nové instalace?
Podstatou je kvalitně odvedená a udržovaná instalace, chránič je dobrá věc - o všech okruzích, ne jeden celkový na byt... money, takže jaká rozvodná skříň? Mluvíme o odbornosti, máš ji? Cca 5 a více okruhů v bytě..., zdechne něco a tím celý byt... srandisto. Ukaž jeden byt...

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#22 Příspěvek od mi-ro »

Jardo, už jsem ti to jednou napsal, raději se dvakrát zamysli než něco napíšeš a nebo raději nepiš nic. Tvoje příspěvky jsou zmatený, nepochopitelný, nesouvisející s tématem. Navíc si tipuju že většině problematice ani nerozumíš (radit někomu komu nedrží gramo ve stopě aby hlavně mazal a další bláboly). PS, co se odbornosti týká, většina z nás má 50-tku, jestli víš co to je + léta praxe. A ty?
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#23 Příspěvek od jopo166 »

hla ake forum som našiel kde sa možeš vyrozpravať o silnoprude: http://elektrika.cz/

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“