Návrh na uklidnění fóra

Upozornění na SPAM či vážné porušení Pravidel EB, BAN (a případný UnBan) narušitelů, blokování/odblokování IP adres

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#31 Příspěvek od Bernard »

Celkem často se tu vyskytuje slovo "přez" (533 výsledků hledání). Autorům doporučuji mnemotechnickou pomůcku:
Skákal pes přes oves, ...

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#32 Příspěvek od BOBOBO »

Jsem s Pavlem zajedno , intelektuální vyštívání ještě nikomu pračku ani počítač neopravilo a podle mne ani ten i odborně a k tomu navíc jazykově pro někoho "výše" pouhým odkazem na projev psaný mně ubírá touto činností klidných chvilek . A i ten vybavený , který se chová velmi útlocitně popsáno jako nejčastější zdroj masa v této zemi , není pro mne ani o trochu výše , spíš níže , neb sem tahá nejspíše svoje osobní bolesti (třeba zaměstnanecké , životní - já si to jinak vysvětlit neumím) a nemůže tento výlev ničemu POMOCI . Nebo komu to pomohlo - jezevče , tomášjedno , kokúne ? Na tomto foru pochopím odbornou opravu , ale ostatní přípodotky bych poslal s autorem k psychoanalytikovi . Můj názor . Jo přednedávnem mi někdo psal , že se takto nemůžu vyjadřovat , že mne nebudou mít rádi , jenže já jaksi celý život nedělám věci proto , aby mne měli rádi .

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#33 Příspěvek od Andrea »

Česky by to napsat nešlo?

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#34 Příspěvek od BOBOBO »

Však sis to přeložila .

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#35 Příspěvek od Andrea »

Nepřeložila, ani na 5. přečtení jsem nepochopila myšlenku toho sdělení, no asi tam žádná není, jako obvykle.

Uživatelský avatar
mcmlxxx
Příspěvky: 112
Registrován: 14 bře 2010, 01:00
Bydliště: Letovice, Brno

#36 Příspěvek od mcmlxxx »

Taky nemám rád příspěvky kde Y a I lítají jak se jim zachce, ale existují lidé kteří mají dygrafii ( neovlivňuje intelekt! ), a jak chce poznat, že komunikujete s nemocným člověkem ... . Tak to se raději zdržím kritiky, než někoho zbytečně urazit. Koukněte na tohle:

http://auto.aukro.cz/trachtor-domaci-vy ... 27389.html

Pro mě tyhle nepravopisné příspěvky představují velké nebezpečí, protože je jich plnej net a člověk se pravopis učí i čtením textů, takže čím víc pravopisně špatných textů, tím víc chyb nasekám i já sám...

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#37 Příspěvek od Andrea »

BOBOBO píše:ostatní přípodotky bych poslal s autorem k psychoanalytikovi .
A jo, mám ji, už jseš objednanej?

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#38 Příspěvek od EKKAR »

Fakt je, že nějaká taková "PLIVÁRNA" by se kolikrát hodila...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#39 Příspěvek od Andrea »

mcmlxxx píše:Pro mě tyhle nepravopisné příspěvky představují velké nebezpečí, protože je jich plnej net a člověk se pravopis učí i čtením textů, takže čím víc pravopisně špatných textů, tím víc chyb nasekám i já sám...
Přesně ten problém začínám mít taky, dřív jsem se udržovala čtením knížek, ale dneska spíš čtu na internetu a kolikrát pak váhám, jaké i/y tam má být, vždyť už jsem tam tolikrát viděla obojí. :?

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#40 Příspěvek od tomasjedno »

BOBOBO píše:Jsem s Pavlem zajedno , intelektuální vyštívání ještě nikomu pračku ani ...Nebo komu to pomohlo - jezevče , tomášjedno , kokúne ?...
A komu myslíš, že pomohl tvůj dojemný výlev? Ulevilo se ti, že?
Já ti to přeji.

Uživatelský avatar
Bernard
Příspěvky: 3614
Registrován: 27 kvě 2005, 02:00

#41 Příspěvek od Bernard »

BOBOBO píše:Jsem s Pavlem zajedno , .....
Já myslím, že to zbytečně považujete za urážlivé. Když někdo napíše "babyčka", předvedl tu určitý svůj nedostatek, a měl by být za opravu vděčný. Když mně někdo řekne, že bych si měl zavřít zip na kalhotách, tak se trochu zastydím, ale budu rád, že mne upozornil. I kdyby se to stávalo opakovaně. :oops:

AmarokCZ
Příspěvky: 2838
Registrován: 20 pro 2006, 01:00
Bydliště: Poličské krystalinikum
Kontaktovat uživatele:

#42 Příspěvek od AmarokCZ »

Killroy píše:Pravopis je vizitka každého a hotovo.
Tímhle kdyby se všichni řídili, tak by tu byl klid. Taky si díky projevu některých členů fóra o nich myslím, že jsou to prasata, ale nikomu to necpu a nechávám si to pro sebe, protože by to k ničemu stejně nevedlo.

Takže pro ty co píšou "nestandardně" (mezery před interpunkcí, bez diakritiky a další zvěrstva) bych doporučil, ať se nad sebou zamyslí, protože je to jejich vizitka.
No a těm, které to prznění našeho jazyka tak štve (zejména Andrea), bych doporučil ať se na ně vyserou! Pokud má někdo jednu chybu za druhou, tak je naděje na zlepšení aplikováním buzerace stejně nulová. :wink:
http://www.zvodovodu.cz/ | Pokud neodpovídám na téma a chce něco vědět, pište SZ!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#43 Příspěvek od tomasjedno »

AmarokCZ píše:... je naděje na zlepšení aplikováním buzerace stejně nulová.
Ale zůstává naděje na snížení četnosti takových příspěvků :D

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#44 Příspěvek od Andrea »

AmarokCZ píše:No a těm, které to prznění našeho jazyka tak štve (zejména Andree), bych doporučil...
Nejvíc mě štve, když mi někdo przní jméno. :?

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#45 Příspěvek od tomasjedno »

Já bych tedy rozhodně volil 3. pád Andrei, ale jak vidím, ÚJČ nabízí ještě více možností :D
Přílohy
Andrea.jpg
(53.55 KiB) Staženo 421 x

Zamčeno

Zpět na „Upozornění na SPAM, porušení Pravidel EB, BAN narušitelů, blokování IP adres“