STB Strong SRT 5006, ukládá jen ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bitak
Příspěvky: 184
Registrován: 02 lis 2005, 01:00

STB Strong SRT 5006, ukládá jen ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4

#1 Příspěvek od bitak »

Dobrý den. Rád bych vás poprosil o radu ohledně výše uvedeného přístroje. Po vypnutí se neuloží mimo ČT1, ČT2, ČT24 a ČT4 žádná jiná stanice, přestože jsou při vyhledávání nalezeny i stanice další. STB stanice vyhledá bez problémů, dá se měnit jejich pořadí. Jakmile se vypne,zůstanou v paměti pouze stanice ČT. Nevíte někdo, kde by mohl být problém? Předem děkuji všem za ochotu a čas

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#2 Příspěvek od vladodyno »

Hm, nepoznám typické správanie tohto prístroja. Nie je náhodou potrebné v MENU zvoliť ktoré stanice má po zapnutí zobraziť? Vyzerá to, že to máš nastavené na 1 multiplex.

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#3 Příspěvek od jopo166 »

moťno by som skusil tovarne a znovu uložiť stanice pripadne prehratie softu tu je soft s čsštinou http://download.abcom.sk/index.php?&dir ... 11_CZ_MENU

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#4 Příspěvek od BOBOBO »

No , jelikož mám náhodou příjem i boční a tak vidím , co se ukazuje na vyhledání , tak mám zato , že u mne to vymaže slabé (na hranici) příjmy . Můžeš to vyzkoušet i tak , že zadáš hledání jen na kanále muxu2či3 . :D

Uživatelský avatar
vlafil
Příspěvky: 7
Registrován: 15 lis 2007, 01:00
Bydliště: okolí Vsetína

#5 Příspěvek od vlafil »

Zkus ladit ručně, nikoli automatická instalace, na kanálech na kterých máš signál pro další multiplexy a uložit. Některé STB mažou slabší signály.

Uživatelský avatar
bitak
Příspěvky: 184
Registrován: 02 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od bitak »

Děkuji všem za snahu a čas. O víkendu otestuji.

Uživatelský avatar
bitak
Příspěvky: 184
Registrován: 02 lis 2005, 01:00

#7 Příspěvek od bitak »

Zdravím. Všem děkuji za poskytnuté rady a čas. Vše už jede tak jak má. Ještě jednou díky všem.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#8 Příspěvek od BOBOBO »

Víš , sem se potom napíše , pro případného dalšího nešťasníka , jaký postup jsi cestou k cíli zvolil .

Uživatelský avatar
bitak
Příspěvky: 184
Registrován: 02 lis 2005, 01:00

#9 Příspěvek od bitak »

Nevím, začínám, napravím. V podstatě jsem neudělal nic. Zřejmě byl v danou chvíli slabší signál, a s-t-b stanice sice vyhledal, ale po vypnutí neuložil. O několik dní později byl na zkoušku použit na jiném místě, a vše probíhalo korektně.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “