TechniSat HD, závada na satelitu

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
klofajz
Příspěvky: 3
Registrován: 14 lis 2011, 01:00

TechniSat HD, závada na satelitu

#1 Příspěvek od klofajz »

Zdravím,prosím o radu.Nainstaloval jsem nový satelit TechniSat HD,vše jede normálně,ale zhruba po 5 min. vše vypadne a na obrazovce se objeví žádný signál. Parabola je nastavena dobře síla signáli 93% a kvalita 81%,kabel také dobrý. Neví někdo co s tím? Jirka

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#2 Příspěvek od Eleman »

Křišťálová koule mlčí.
Vše znovu zkontrolovat - Nastavení paraboly, konektory, kabel....
Pokud to nepomůže - reklamace.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od FRANSIMOR »

neřešit a reklamovat...

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#4 Příspěvek od RadekB »

nechat si to odborne nainstalovat. Vyloucit kde je chyba. Merenim, ne nejakymi procenty.
Uvest aspon co za prijimac mas je taky problem, ze ? Pod Technisat HD si jen ted momentalne vybavim asi 5 zcela odlisnych pristroju.
Prijem mas z jedne druzice, z vice druzic pres diseqc rele nebo monoblok nebo snad dokonce motor ?
Jake jsou hodnoty MER, cBER,... kdyz to jede a kdyz to vypadne ? Co trebas nekompatibilita diseqc prepinace pokud je pouzit ?
A samozrejme i prijimac muze byt vadny. A nadruhe strane - proc se neptas sveho prodejce ?

Uživatelský avatar
nadzgo
Příspěvky: 271
Registrován: 28 srp 2005, 02:00

#5 Příspěvek od nadzgo »

...na obrazovce se objeví žádný signál...
To piše TV alebo SAT? :)

Uživatelský avatar
FRANSIMOR
Příspěvky: 643
Registrován: 06 bře 2007, 01:00
Bydliště: Teplice nad Metují
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od FRANSIMOR »

Upřímně řečeno ted sem jsi vzpoměl ,že jsem loni v létě řešil něco podobného-nebo možná něco podobného.Zkrátka také signál i kvalita signálu na skoro 90%.Vše ok ale pak zničeho nic výpadky a kostičky atd.Otevřu menu transpordéru a vše na 90%.A ty výpadky byly vždy pokud bylo vedro.No to je co jako todle si říkám.Pánové vše si vysvětlylo záhy no záhy-po dvou dnech nejasnejch uvažování.Totiž pak pršelo a šlo to bez problémů.Vše bylo v koaxiálu.Drobná prasklynka v koaxu,která způsobovala za vedra ty "výpadky".Prostě když to nebylo vlhký tak to nešlo.Přišel jsem nato opravdu náhodně-jen tak mne napadlo zda není někde zlomenej a v momentě jak sem přejel prstama přes to "zlomené"místo tak na mne hulákaly-cos dělal je to pryč...Ted mne možná utlučete co tu píšu za bláboly,ale je to tak.... :roll:

Uživatelský avatar
klofajz
Příspěvky: 3
Registrován: 14 lis 2011, 01:00

#7 Příspěvek od klofajz »

Závada odstraněna,vadný konvektor,vyměnil jsem za jiný a vše jede jak má,ale dík za rady.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#8 Příspěvek od Killroy »

klofajz píše:Závada odstraněna,vadný konvektor..
A jak, už to hřeje lépe? :roll: :roll:
.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#9 Příspěvek od kokun »

:lol: :lol: :lol:
Njn - konvektor jako konvertor - aneb: "hodinky jako holínky - obojí se natahujou" :o :lol:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “