Blikani grafiky v notebooku po její výměně - powerplay

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kadr
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2012, 01:00

Blikani grafiky v notebooku po její výměně - powerplay

#1 Příspěvek od kadr »

Našel jsem toto skvělé forum, tak se hned zeptám, jistě jstě tady chytří a sdílní.. V notebooku Acer 5720zg jsem vymenil grafiku po úmrtí původní klasické potížistky nv8400 za nv9500. Jede to, ale jak se mění frekvence grafické karty (powerminizer), tak kmitne obraz (přlítne přes nej jakoby cosi) .. driver je nejnověší ze stránek nvidia.com .. jiný drivery se mi ani pořádněš nepodařilo nahrát.. Poradí mi někdo jak se toho kmitu zbavit?

Uživatelský avatar
MaTTo
Příspěvky: 528
Registrován: 25 dub 2005, 02:00
Bydliště: Slovakia

#2 Příspěvek od MaTTo »

Robi to pri prepinani z 2D do 3D alebo aj bezne pocas prace kedykolvek ?
Ma to urcite suvis so zmenou frekvencie ?Mne toto robilo Fujitsu ked som vadnu ATI grafiku vymenil za nvidiu 7600Go ale tam som ziaden suvis s frekvenciou nevypozoroval - ta grafika bola stou doskou nekompatibilna alebo lepsie povedane napajanie z dosky tej grafike zrejme nepostacovalo ajked teda funkcne to bolo aj pod zatazou az na to preblikavanie obrazu co bolo niekedy kazdu minutu niekedy 3x za hodinu .
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .

Uživatelský avatar
kadr
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2012, 01:00

#3 Příspěvek od kadr »

.. dělá to jen a pouze při změně frekvence, v GPU-Z je to pěkně vidět... grafika jede v režimu pci-e 16x jak má, fakt v tom nevidím funkčně a výkonostně problém. Jen to bliknutí při změně ..

Zbytečná citace celého předchozího příspěvku, vymazáno. Používej tlačítko "zaslat odpověď".Děkuji, Killroy

Uživatelský avatar
ccarloss
Příspěvky: 197
Registrován: 22 kvě 2007, 02:00

#4 Příspěvek od ccarloss »

nastavil by som ovladace pre monitor

Uživatelský avatar
petr_
Příspěvky: 201
Registrován: 06 pro 2010, 01:00

#5 Příspěvek od petr_ »

Zkus nový BIOS notebooku.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#6 Příspěvek od rezis »

Bude problém kompatibilitou. On nemusí tu VGA zhryznout vůbec. I když je ve slotu. To máme vyzkoušeno. Prostě s vyšším modelem si nerozumí a hotovo.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
kadr
Příspěvky: 3
Registrován: 23 bře 2012, 01:00

#7 Příspěvek od kadr »

...díky za tipy, ale ani novej bios nepomohl... tak jsem zakazal powerminizer a je pokoj...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“