Tetování

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

Tetování

#1 Příspěvek od tatramacek »

Ahojte mládeži :wink:
spolupracovník mne inspiroval k tomu si udelat nejake to tetovanicko.. premyslel jsem na rameno nebo na hrudnik.. Ale mam strach s toho ze to bude extremne bolestive anebo ze mi to zacne potom nejak hnisat.. Mate s tim nekdo zkusenosti. Kdyztak se o ne klidne podelte.. budu moc rad :wink:

Uživatelský avatar
pupajz
Příspěvky: 5
Registrován: 27 úno 2012, 01:00

#2 Příspěvek od pupajz »

Je to cítit,ale určitě to nebolí.Pokud už máš starší tetovaní a chceš ho předělat,tak jak se jehlou dostane na to starý,tak to trochu bolí,ale jde to.Někdo říká,že bolí tetování krku,prstů a hlavy(nevím nemám),žeber na boku(kecá mám).

Absolutně nejdůležitější je výběr salónu,prošňupat net,najít reference,kérky atd atd.Většina tatérů jezdí na soutěže,podívat se na výsledky a komentáře.Jak je to s doplňováním po vypadnutým strupu a spousta dalších věcí.To lze na netu najít.

Další věc je motiv,který chceš.Už je mi na blití,když vidím furt ty stejný věci 1000x jinak.Najít na netu nějaký obrázek co tě upoutá a jít ho konzultovat s tatérem,zda je to reálné a jaký bude výsledek.Tyto věci,dělají dobré salóny zdarma.

Po tetování jsem používal jen lékařskou čistou vazelínu.Pokud se mi to někde zanítilo,tak jen na postižený místo Framykoin.

Koupání vynechat,jen se sprchovat.Snažit se aby se na tetovaný místa nedostávalo moc mýdla.Ale to jsou věci,který už ti řekne tatér.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#3 Příspěvek od Yarda1 »

Seděl se mnou v kanclu podobný týpek. Aby byl IN, tak se taky nechal potetovat - od nějakého Ukrajince co v naší firmě pracoval. Teď to vypadá, jako kdyby mu to někdo kreslil inkoustem na piják. Tak pokud bez té kérky nemůžete, ale OPRAVDU NEMŮŽETE existovat, nechte si ji udělat u odborníka na kterého vám dají doporučení (i s ukázkou jeho práce) spokojení majitelé jeho díla.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
mirosne
Příspěvky: 2806
Registrován: 07 kvě 2008, 02:00
Bydliště: Blue rock,VK-SR

#4 Příspěvek od mirosne »

tatramacek píše:spolupracovník mne inspiroval k tomu si udelat nejake to tetovanicko.. premyslel jsem
Premysli ešte raz a nerobto,aby Ťa to potom nemrzelo.(vo vyššom veku)
Pozdravujem Vás, Miro.

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od piitr »

Což o to, bolest přejde možná tak za měsíc. Toho bych se nebál. Ovšem dalších x let to nepůjde jen tak dolů; toho bych se bál víc. Až tě počáteční nadšení přejde, nastoupí takový ten klasický mechanismus: Sice se mi to nelíbí, ale přiznat to nemůžu, protože bych byl za vola. Tak budu říkat, že se mi to líbí. Třeba ještě přemluvím pár jiných a nebudu v tom sám.

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#6 Příspěvek od Yarda1 »

mirosne píše: Premysli ešte raz a nerob to, aby Ťa to potom nemrzelo.(vo vyššom veku)
Myslím, že tohle upozorňování je zbytečné - ostatně je to tazatelovo rozhodnutí a jeho kůže. Každý nebo skoro každý se chce nějak odlišovat a něčím se chlubit.
Například když jsme se sešli se spolužáky po x letech, každý říkal jak ta léta prožil a já jsem mohl nenuceně prohodit "...a taky jsem za svobodna lítal ve Svazarmu..." :D
Naposledy upravil(a) Yarda1 dne 30 bře 2012, 19:38, celkem upraveno 1 x.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
Honza_dy
Příspěvky: 2172
Registrován: 20 srp 2004, 02:00
Bydliště: Brno-venkov

#7 Příspěvek od Honza_dy »

Jestli chceš být super cool, tak si nech na záda vytetovat nějaký schéma.

Uživatelský avatar
piitr
Příspěvky: 1003
Registrován: 19 říj 2007, 02:00
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od piitr »

Honza_dy píše:Jestli chceš být super cool, tak si nech na záda vytetovat nějaký schéma.
:prst: Třeba s 555, ta je věčná.

Uživatelský avatar
mcmlxxx
Příspěvky: 112
Registrován: 14 bře 2010, 01:00
Bydliště: Letovice, Brno

#9 Příspěvek od mcmlxxx »

nebo na hrudník pračku Tatramat a na záda stavební míchačku :)

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#10 Příspěvek od Hejnicek »

Honza_dy píše:Jestli chceš být super cool, tak si nech na záda vytetovat nìjaký schéma.
Fakt dobry :lol:
To je same srdce, draci apod, tohle urcite nikdo nema!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#11 Příspěvek od p32 »

Jo, ti draci se mi líbí - hlavně jejich majitelé, co nevědí co ten který drak vlastně znamená. :lol:
Jinak tetování fakt bolí - když si ho necháš po čase sundávat. :wink:

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#12 Příspěvek od scorpions-cz »

Mne tatér Framikoin vyloženě zakázal.Ošetřoval jsem to 5% Panthenolen a za 14 dní to bylo skoro zahojené. Na rameni to nebolí jen je to nepříjemné. Jo a začíná být pěkné počasí,měl jsem zákaz to 2 měsíce slunit.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#13 Příspěvek od Hydrawerk »

Doporučuji raději hezký účes. Dá se potom zrušit, kdyby se ti přestal líbit. Zde :-)

Uživatelský avatar
stasek
Příspěvky: 2191
Registrován: 15 srp 2005, 02:00

#14 Příspěvek od stasek »

Možná jsem staromódní, ale za mýho mládí se tetovali akorát kriminálníci a blbci. Podle toho šli spolehlivě poznat. Jestli je to tak i dnes? Mám pocit, že jo.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#15 Příspěvek od rnbw »

Zda sa mi, ze to funguje aj dnes.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“