Plzeň to dokázala ...

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#31 Příspěvek od kokun »

Tak smůla - přestože Berdych vlétl na Federera a první set vyhrál, nakonec velmi vyrovnaný mač prohrál (už neodvrátil 4. mečbol) :cry:
A hokejisti jakbysmet - 0 : 2 :cry:

Pokud jsem z dřívějška vyrozuměl, přijímáš UPC-sat.
A na Premier League drží (už 2. rok a ještě jeden bude!) vysílací práva pouze CIGI (DIGI TV) :!:
Takže jen kvůli tomu platím (už 2. rok) těm "cigánům" (předtím 3 roky EMU) :o
Ale je možnost příjmu i přes NET, samozřejmě ale s orig. (anglickým) komentářem :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#32 Příspěvek od BIPOLAR »

Ne Honzo, přijímám kabelovou UPC s tím i Internet (60MB),ale ten program DIGI TV nemají v nabídce. Ale docela dobrá zpráva je ta, že od nové sezony 12-13, chce Premier ligu opět vysílat "Nova sport".
A ještě k hokeji, teď když jsem se díval na tabulku, tak stejně budeme muset něco v úterý uhrát s Němci. :wink:

Apropo, Honzo - nechtělo by to extra sportovní stránku pro nás dva ?? :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil(a) BIPOLAR dne 14 kvě 2012, 10:20, celkem upraveno 1 x.
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#33 Příspěvek od kokun »

Jj - já měl pouze zafixováno to UPC :oops:

Nwm, jestli to už bylo 100pro přiklepnuto NOVĚ (Sport), ale usiluje o práva více TV společností - nechejme se překvapit.

Já mám NET stále "od kyslíků" (ADSL ještě přes pevnou), ale protože už není téměř komu volat (a do mobilních sítí si nechají platit extra!), páč všichni už pevnou zrušili, tak mně to někdy připadá, že ji držím jen kvůli spamu. Volají jen samí dealeři, provozovatelé "předváděček" apod. A neprovolám ani polovinu z volných minut - když není téměř komu :cry:
No, držím ji vlastně ještě jen kvůli živnosti, ale od nového roku ruším i tu, takže asi ostrouhají i "kyslíci".
A vrcholem je, že na mně občas zkoušejí fintu, že mně účtují (o 2÷3 stovky) vyšší částku, než mám nasmlouváno 8O :cry:
Zkraje týdne přišla faktura (za minulé období), zase o 200,- vyšší :twisted:

Taky jsem uvažoval nad tím UPC freeSAT (vč. NETu!) - ale nikdo nemá ten CIGIsport 8O :cry:

A že tu přispíváme snad téměř jen my dva - je to naše chyba?
Když tu máme třeba takové (téměř vrstevníky), které zřejmě sport nezajímá:

http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... highlight=
tiktak1953 píše:... Horsie je ze do 20 hod som v zahrade a potom sa tesim na Farmu a nedelu na Hlas ČS.Cavte.
:lol:
Na tohleto čumí nanejvýš "má drahá polovička". Ale nikomu to neberme - každý máme svoji úchylku. Já to beru tak, že kromě sportu není v telce na co čumět - a pokud jsem dělal aktivně, tak jsem ji viděl více zezadu, než zepředu :wink:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
BIPOLAR
Příspěvky: 1540
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Litvínov

#34 Příspěvek od BIPOLAR »

Tak tuhle kabelovku mám + příplatek za STB s HDD 320MB a výstupem HDMI (100Kč). http://www.upc.cz/balicek-sluzeb/kombi-komfort/
Tady to začali dělat hned po 89roce, nejprve tahali kabely po střechách a teprve asi po dvou letech, začali pokládat do země optické kabely. Kvalita se ohromně zlepšila a TES Litvínov to ihned prodal kabelce "Karneval", která dlouho neváhala a už to měl operátor UPC. Myslím ale, že to byl pro nás zákazníky dobrý tah, dnes je již hodně programů nabízeno v HD kvalitě a hlavně - nic nemusíme pořád přelaďovat.
Já mimo sportu, sleduju hlavně dokumentární programy, podívám se i na ČT, ale na komerční TV rozhodně ne. Nesnáším když mi v 90ti minutovém filmu, dají 2x reklamu. Já tohle pokládám za neúctu divákovi. :evil: :wink:
Lepší je se zeptat a být hlupákem 5 minut, než se neptat a být hlupákem celý život.

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“