Projektor

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#16 Příspěvek od rnbw »

Od predajcu, co ma 1313 transakcii a 100% hodnotenie?

Uživatelský avatar
yesper26
Příspěvky: 1051
Registrován: 19 kvě 2012, 02:00
Bydliště: Bratislava

#17 Příspěvek od yesper26 »

Hej vsimol som si ale aj tak je to risk, no pouvazujem, vychadza to po prepocte ale aj s dovozom 36e., len bohhovie v akom stave je lampa kolko vydrzi a je to projektor za cisara pana, ale tak lepsie ako nic a za 35e sa hadam aj odda. hmm a neslo by to bez toho ? ze ciernobielo, ked to tam nedam, sice on sa bez toho motorceka nepusti kua. alebo tie dva sklicka odtial dam het.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Habesan »

yesper26 píše:Prihlasil som sa z mobilu, zeby preto ?
Tos musel z toho mobilu provést celou novou registraci.

Kdyby mě přihlášení přes mobil fungovalo, používal bych svoje přihlašovací jméno.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

Pohrab sa v menu, malo by tam byt pocitadlo hodin pre lampu.

Uživatelský avatar
yesper26
Příspěvky: 1051
Registrován: 19 kvě 2012, 02:00
Bydliště: Bratislava

#20 Příspěvek od yesper26 »

Hej nasiel som, ma 1250hodin co je dost, ale hadam co to este pozije. Som ho cely poskladal a zapol, no hodinu som pozeral film, najprv to hucalo ale po cca 10 min to prestalo, obraz celkom ok, pridal som v menu cervenu, cervena tam normalne je, len je to take divne ale pozerat sa to da. Asi to z toho ebay objednam.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#21 Příspěvek od helios »

Ja na Ebay kupujem už viac rokov a nemal som nikdy žiadny problém. Zohnal som tam napríklad TESLA tranzistory a novšie verzie 1PP75 z Bulharska, lebo v našich končinách sa už zohnať nedali.
Ak ten projektor nechceš tak mi ho daruj a ja si to kolečko kúpim. :wink:
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
yesper26
Příspěvky: 1051
Registrován: 19 kvě 2012, 02:00
Bydliště: Bratislava

#22 Příspěvek od yesper26 »

Uvazujem zatial ci to objednam, ten projektor zrejem niekomu spadol, je zazrak ze lampa prezila, bola aj prask. dps, nastastie zdroj. Lampa ma 1250hodin co je uz dost. Aj ked 35e za to kolecko nieje vela. Len ma stve to, ze ho kupim a pojde to cca den a odide lampa abo co. Kua lampa 250eur :D Nespekuloval ste niekto ci by to neslo nahradit obycajnou halogenkou dakou 50w alebo xenonovou vybojkou+balast ??? Ja to kolecko objednam.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#23 Příspěvek od rnbw »

Preco by mala odist? Specifikacia udava 2000 hodin a mnohe lampy svietia aj po konci zivotnosti (akurat slabsie).

Ty chces 50W halogenkou nahradit 270W xenonovu vybojku?

Lampa sa da kupit pod $100, akurat je cinska: http://www.ebay.com/itm/INFOCUS-PROJECT ... 0632452662

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#24 Příspěvek od Habesan »

Kdo nic nemá, tomu nic nechybí, kdybys ten projektor na tom smetisku nenašel, nemusel bys myslet na to, že až v něm odejde lampa, přestane fungovat.

Pokud začneš vymejšlet jak nějakej díl nahradil úplně jiným dílem, skončíš u úplně celého projektoru vlastní konstrukce, což se taky dělalo...
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
yesper26
Příspěvky: 1051
Registrován: 19 kvě 2012, 02:00
Bydliště: Bratislava

#25 Příspěvek od yesper26 »

Uz som objednal to kolecko, hadam ta lampa daco vydrzi.

Uživatelský avatar
helios
Příspěvky: 2914
Registrován: 08 srp 2007, 02:00
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

#26 Příspěvek od helios »

Niektoré lampy vydržia aj viac ako dvojnásobok hodín životnosti, len treba pravidelne čistiť vzduchové filtre chladenia. Akurát lampa po životnosti už nemá zaručené spektrum farieb, ale na domácu projekciu telenoviel to bohate postačí. :P
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.

Uživatelský avatar
yesper26
Příspěvky: 1051
Registrován: 19 kvě 2012, 02:00
Bydliště: Bratislava

#27 Příspěvek od yesper26 »

Zdravim, takze koliesko je uz zalozene. Obraz ako fotka :))) Vyplatilo sa to kupit. Ja som sa to pokusal aj vyrobit z tych farebnych folii, celkom pekne som to spravil, no obraz stal za velke kulove :D Len teraz sa modlim aby neodisla lampa. No niekde som tu cital ze sa tam da narvat xenonova vybojka + balast a facha to a vraj este lepsie, len treba vymysliet jej uchytenie.

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“