TESLA TV 291 SLIM35 PP BL

Servisní část určená pro profesionály

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bertt
Příspěvky: 7
Registrován: 14 kvě 2005, 02:00

TESLA TV 291 SLIM35 PP BL

#1 Příspěvek od bertt »

Nedávno jsem si pořídil tuto tv.Jsem sní vcelku spokojen až na jednu věc a to,u dolního a horního okraje je prohnutý obraz a směrem ke středu to mizí.Nejmarkantnější je to při teletextu a testovacím obraze teletextu.Zřejmě se jedná o špatém nastavení geometrie.Je povolená nějaká odchylka u těchto obrazovek?Je náročné to nastavit?Jde mi o to zda to servis udělá na počkání nebo např. během odpoledne.Chci to dát do značkového servisu a ten je v jiném městě.

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#2 Příspěvek od MetalGod »

Pokud to "nedávno" znamená, že to ještě máš v záruce, tak se v tom nijak nevrtej a prodejci to rozmlať o hlavu :lol: (nebo to jen reklamuj).
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

elektron69b
Příspěvky: 20
Registrován: 03 čer 2006, 02:00
Bydliště: Vychod
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od elektron69b »

Tiež ti odporučam to vymeniť ,nie že ťi niekto zavesí na nos že to nastavíš DO v SM ,to nero nahodou to nebude SW ale niečo vnutri a to už je horšie. :(
elektronb

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#4 Příspěvek od Hill »

Tohle patřilo určitě sem:
kozoka píše:Tak to reklamuj ale může se stát, že ti dají vyjádření bez závad. Se slim obrazovkama je problém, tak geom. stoji za starou bačkoru. Si uvědom jaký mají uhel vychylování tyto obrazovky.
Souhlas - stačí jen fakt, že nejde snížit kontrast teletextu a dochází k dalším deformacím obrazu, navíc pohyblivým.
Ale, jak je to v záruce, reklamovat. Přinejmenším budeš mít jasno.

Uživatelský avatar
bertt
Příspěvky: 7
Registrován: 14 kvě 2005, 02:00

Re: TESLA TV 291 SLIM35 PP BL

#5 Příspěvek od bertt »

bertt píše:Nedávno jsem si pořídil tuto tv.Jsem sní vcelku spokojen až na jednu věc a to,u dolního a horního okraje je prohnutý obraz a směrem ke středu to mizí.Nejmarkantnější je to při teletextu a testovacím obraze teletextu.Zřejmě se jedná o špatém nastavení geometrie.Je povolená nějaká odchylka u těchto obrazovek?Je náročné to nastavit?Jde mi o to zda to servis udělá na počkání nebo např. během odpoledne.Chci to dát do značkového servisu a ten je v jiném městě.
Nezbývá mi nic jiného než to řešit přes zár.opravnu,chtěl jsem názor někoho kdo tuto tv opravuje jestli to je možné nastavit za krátkou dobu návod jak nechci ani neuvažuji že bych se do toho pouštěl.

Uživatelský avatar
ns723
Příspěvky: 39
Registrován: 29 říj 2006, 02:00

291

#6 Příspěvek od ns723 »

nastavit to prakticky nejde.když se to jakžtakž dorovná tak je flekatá obrazovka.ty slimky nestojí za nic.přesně jak bylo řečeno je to velkým úhlem vychylování.pomůže jen reklamace,ale vyjádření bude skoro 100% bez závad.

VVmv

#7 Příspěvek od VVmv »

To Bertt
Ja som ju tiez kupil a tak isto mi to robi.
Uz si to reklamoval? Ako si dopadol?
Dakujem.

Odpovědět

Zpět na „Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce“