Adobe flash player

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
tygrik
Příspěvky: 279
Registrován: 21 bře 2012, 01:00

Adobe flash player

#1 Příspěvek od tygrik »

Ahoj mistri docela by bodlo sem pisnout vase nazory na novou verzi adobe flash playeru podle me je do nehoraznej paskvil to co predvedly u ty novy verze co vy na to?

Uživatelský avatar
ohryzek36
Příspěvky: 2369
Registrován: 24 pro 2008, 01:00
Bydliště: Zlínsko

#2 Příspěvek od ohryzek36 »

No nevím - nové verze zásadně z tohoto důvodu neinstaluju, ale jestli to jde podobným směrem jako Adobe Acrobat, tak se není čemu divit...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#3 Příspěvek od EKKAR »

Celý Adobe je na 3,14ču.... žere to systémový zdroje jak ruskej zájezd a spousta free softu umí 10x tolik co celej poonditej Adobe...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od workhard »

Mě teď začala při pokusu o aktualizaci vyskakovat hláška o chybě softwaru a nahlašte problém společnosti Microsoft. Tak trpělivě nahlašuju, ale zatím nic... :roll: PC Core I3 s využitím integrovaného grafického jádra procesoru, jinak žádné potíže. Asi dosáhli stadia UROBOROS - had se zakousl do svého ocasu.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od forbidden »

Žádný negativní zkušenosti s tím nemám, doma na několika PC mám verzi 11.3.300.268, v práci na cca 1300 PC od verze 9 do současné nejnovější a taky nic. Semtam spadne plugin, to je vše. Samozřejmě bych byl radši, kdyby se dalo obejít bez flashe, nijak zvlášť mu nefandím, ale to zatím nejde.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#6 Příspěvek od p32 »

Je řeč o Adobe Flash Player. Jestli si to někdo plete s Adobe Acrobat Reader, tak ten je lepší nahradit (já to nepoužívám).
Ale nevím, čím se dá nahradit ten Adobe Flash Player, to bych rád věděl proč a čím.

Uživatelský avatar
yakl
Příspěvky: 436
Registrován: 14 dub 2005, 02:00

#7 Příspěvek od yakl »

Je tu (vraj) nejaká alternatíva - Silverlight Microsoft, ale nikdy som to neskúšal.

Uživatelský avatar
MirrA1
Příspěvky: 531
Registrován: 30 srp 2006, 02:00

#8 Příspěvek od MirrA1 »

Ano, poslední verze je totální shit.

V rámci obnovy jsem reinstaloval windows a doufal jsem, že po přeinstalování se mi už nebudou sekat videa na youtube. S novým windowsem stále to stejné - na notebooku s 1,6GHz procesorem mám problém pustit si na youtube video, běžně to vytíží procesor na 40% !

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Jirka »

Bez flashe to nejde?


(yakl: silverlight je už odpískanej, ne?)
*****

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#10 Příspěvek od rnbw »

Silverlight mala byt konkurencia pre Flash. Ale bola to taka sracka, ze M$ potichu zrusil.
Linuxova verzia Flashu prestala fungovat na CPU bez SSE2 instrukcii, takze som ho zrusil uplne...

Na Youtube by mal fungovat vo Firefoxe plugin FlashVideoReplacer.

Odpovědět

Zpět na „Software“