Akce výměna: je možné čerpat ty dva měsíce později ?

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

Akce výměna: je možné čerpat ty dva měsíce později ?

#1 Příspěvek od radioelectrum »

Zajímalo by mne jestli je možné si udělat výměnu karty nyní a tu nabídku na dva měsíce využít až později. Mám dvě karty tak by mi vyhovovalo abych si dva měsíce "vybral" jen na jedno kartu a na druhou až to na té první skončí.
Nebo mám počkat na výměnu až skončí cryptowork koncem roku a zatím zaplatit složenku co mi poslali ?

Ptám se na to protože jsem toto nikde nenašel.

Uživatelský avatar
mikollar
Příspěvky: 1406
Registrován: 26 pro 2004, 01:00
Bydliště: Košice - okolie

#2 Příspěvek od mikollar »

myslim ze to nejde odlozit, hned ako aktivujes kartu vymena, sa aktivuje aj program na 2 mesiace a nikde nebola moznost to odlozit,, robil som to na 2 kartach.

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#3 Příspěvek od scorpions-cz »

nejde.

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#4 Příspěvek od Eleman »

Dříve to tak šlo. Dnes už ne, karta výměna se tak vlastně chová jako nová karta, akorát že místo registrace proběhne "výměna" a na kartu se přenesou aktivované programy ze sraré karty.
Kartu je třeba registrovat do 20 dnů od vložení do přijímače. Od vložení do přijímače běží kompletní nabídka programů (bez erotiky) + další 2 měsíce po registraci.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od markoni »

Mě to šlo po vložení karty skylink výměna 20 dnů všechno to znamená s erotikou a po registraci taky mi to jde s erotikou a půjde 2 měsíce.A k tomu odložení tak to jen do posledního srpna pak bys musel platit servisní poplatek když si to zaregistruješ do konce srpna tak ušetříš 2 roky bez servisního poplatku aspoň já to tak chápu.
Čím víc dál se snažím se učit tím poznávám že nic nevím

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od radioelectrum »

Takže mi nezbyde nic než si zaregistrovat obě karty a mít ty dva měsíce na obou kartách zároveň. Já jsem chtěl aby mi jelo vše nejprve na jedné a potom na druhé.

Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od otakarv »

Nejlíp uděláš,když jim přímo napíšeš dotaz.Na jejich stránce je tuším v položce Kontakt formulář pro týto účely.Oni Ti odpoví,ale nebude to podle mých zkušeností okamžitě ale tak za týden.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#8 Příspěvek od kevin_mitnick »

radioelectrum píše: Mám dvě karty
Mas dve karty v jednom baraku? Nevysla by te levnej jedna hlavni karta a k ni jedna karta NEXT??

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“