Jaky tablet?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#16 Příspěvek od keemo »

Kto sa tu bavi o postovnom. Kurier po prahe,a vracal to u seba v Koline na pobocku...ad rozne taskkilery-to sa potom nesmiete cudovat ze vam to pozhadzuje aj systemove sluzby a nefunguju napr budiky. Vidno ze o androide toho vies pramalo inak by si neospevoval tieto softy. System totiz po nejakej dobe neaktivne aplikacie zhadzuje sam...

Uživatelský avatar
Petr-II
Příspěvky: 392
Registrován: 10 pro 2008, 01:00

#17 Příspěvek od Petr-II »

to keemo: ...

Zacina me to pripominat flame Win-Lin a jine podobne, koncim. Svuj nazor jsem napsal.

Uživatelský avatar
czatlantis
Příspěvky: 1012
Registrován: 10 čer 2009, 02:00

#18 Příspěvek od czatlantis »

K tabletům toto - tablet sice nemám (jen tablet-PC s windows7, ale to je naproso jiná třída), ale mám mobil s androidem...uznávám, že displej je samozřejmě jinak velkej, ale ten android (nebo iOS nebo cokoliv na tablety) je strašně retardovanej OS (ono je to dobře třeba na mobilu, protože jak to ovládáte prstama, tak tam musí být velký tlačítka a podobně).
No prostě na mobil super systém, ale když chci něco většího, tak prostě PC/notebook s windows je nepřekonatelnej co se týče rychlosti a komfortu.

Přijde mi, že jediný použitelný tablety budou s windows a hlavně tím wacom perem (toto opět mám u toho tablet-PC) pro přesný ovládání...prst je jen nouzovka. A hlavně na tom bude pořádnej OS a pořádný programy co člověk zná z desktopu.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od ZdenekHQ »

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/har ... korun.html

Připojení jen přes wifi a zřejmě během měsíce nejzavirovanější přístroj v domě. Tohle je budoucnost ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
yesper26
Příspěvky: 1051
Registrován: 19 kvě 2012, 02:00
Bydliště: Bratislava

#20 Příspěvek od yesper26 »

No ber taky co ma dual core cpu a tegru 3, HD rozlisenie, neviem ci sa robia aj quad core ak hej tak ber quad core.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od ZdenekHQ »

Chceš říct, že tyhle ptákoviny pro onanisty (omlouvám se přibližně jednomu procentu lidí, co to mají na skutečnou práci) se dělají i s čtyřjádrem ?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#22 Příspěvek od rnbw »

Nech to ma jadier kolko chce, tie procesory aj tak ziadny vykon nemaju. Ale je to jedno, je to urcenie na konzumovanie obsahu (= sraciek). Na pracu uplne nepouzitelne vzhladom k absencii rozumnych vstupnych zariadeni a aplikacii.

Uživatelský avatar
ccode
Příspěvky: 185
Registrován: 09 kvě 2007, 02:00
Bydliště: nedaleko od Prahy

#23 Příspěvek od ccode »


Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#24 Příspěvek od Andrea »

Páté jádro se stará o úsporu baterie. Gud. :puke:

Uživatelský avatar
CZJKP1
Příspěvky: 2992
Registrován: 26 lis 2008, 01:00
Bydliště: ČR-Praha 5
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od CZJKP1 »

Dostal jsem pod stromek nečekaně Ipad značky Gooclever, nestěžuju si, běží zatím dobře, hlavně ta mechanická klávesnice je zázrak. Cena asi 2800Kč. Jsem zvědavý jak to bude fungovat dál, ale záruka dva roky. Os Android 4.0.4

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#26 Příspěvek od Duvsan »

Aký názor máte na toto? Displej žiadna sláva, snáď použiteľný ešte bude, ale viac ma zaujímajú pozorovacie uhly, pevnosť skla, spoľahlivosť. V jeho prospech hovorí quard 1,2 GHz, GPS, slot pre SIM, foťák 8MP, gyroskop.
Ďalej vo výbere by bol tento či toto, potom napr. tento. Tak ak by mal niekto názor.
Dík
A ešte, je možné nejak "naučiť" Android pracovať s oknami, ako to poznáme u klasických počítačov? Ď

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#27 Příspěvek od Hydrawerk »

Jedná se o tablety z nějaké anonymní čínské továrny. Celkem sázka do loterie.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#28 Příspěvek od Duvsan »

Čo toto? Síce som chcel štvorjadro, ale keď chcem i GPS, tak sa pod dve stovky asi nedostanem, ak nechcem ConCorde tab KRONOS. Musel som upustiť i od 3G. Toto celkom zožalo chvály.

Dá sa Android primäť pracovať s viacerými oknami?

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#29 Příspěvek od Duvsan »

Zmena, 3G je dôležitejšie. GPS môžem mať i v mobile. Takže výber bude asi medzi týmto, týmto, týmto, týmto a týmto.

Uživatelský avatar
Duvsan
Příspěvky: 5863
Registrován: 21 úno 2009, 01:00
Bydliště: Okres Nitra

#30 Příspěvek od Duvsan »

Ešte možno toto, ak na tom behá Flash a dá sa nejak sprevádzkovať GSM, v lepšom prípade 3G.
Naposledy upravil(a) Duvsan dne 22 led 2014, 23:20, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“